fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Серпня, 2020, 19:54

«Шахтар» U-19 – «Нива» – 2:1

Сьогодні, 12 серпня, вінницька «Нива» в Щасливому (Київська область) провела перший контрольний поєдинок цього літа. Нашим суперником був «Шахтар» U-19 (Донецьк).

«Нива» вийшла на поле в такому складі: Карабін (в), Попов, Олександр Борячук, Сербул, Федорук, Калітов, Пастушенко, Тимофій Брижчук, Костюк, Підопригора, Браславський. На заміну в другому таймі виходили Музичко (в), Драбатий, Єфременчук, Івашків.

Перший тайм завершився із рахунком 0:0. В другому таймі «гірники» відкрили рахунок, використавши вихід віч-на-віч із воротарем. 1:0.

Незабаром зрівняв рахунок Данила Драбатий. Нивівці під час відбору використали пресинг. Тимофій Брижчук забрав м’яча, а Данила отримав його, переграв воротаря і влучно пробив. Це перший м’яч молодого голеадора в дорослій «Ниві».

Все ж «Шахтар» U-19 вирвав перемогу після удару гравця, що перебував в нашому карному майданчику, При цьому позиційно помилися захисники «Ниви». Отже, 2:1 не на нашу користь.

-Висновки робити зарано. Це була перша контрольна гра, наші футболісти лише відчули поле. Необхідно підняти функціональний рівень гравців. Але моментами вони діяли непогано. «Шахтар» U-19 – молодий колектив, який задав хороший темп гри. Отже, спаринг вийшов корисним, –    прокоментував головний тренер “Ниви” Олег Шумовицький.

Планується, що наступну контрольну гру «Нива» проведе 16 серпня в гостях із «Колосом» U-19 (Ковалівка). А 19 серпня наша команда, планується, вдома прийматиме на Центральному міському стадіоні «Поділля» (Хмельницький). Початок цієї гри – о 17.00.