Турнiрне становище команд на 2 червня 2017 року

М Команда I П Н П РМ О
1 Жемчужина“Жемчужина” 32 24 4 4 75-22 76
2 Рух“Рух” 32 23 5 4 68-24 74
3 Кремінь“Кремінь” 32 21 5 6 67-29 68
4 Балкани“Балкани” 32 16 9 7 54-32 57
5 Реал Фарма“Реал Фарма” 32 16 9 7 50-31 57
6 Інгулець-2“Інгулець-2” 32 14 8 10 50-33 50
7 Нива“Нива” 32 14 8 10 42-33 50
8 Енергія“Енергія” 32 14 6 12 62-46 48
9 Мир“Мир” 32 13 9 10 39-31 48
10 Тепловик-Прикарпаття“Тепловик-Прикарпаття” 32 14 4 14 51-35 46
11 Нікополь“Нікополь” 32 12 5 15 40-49 41
12 Іллічівець-2“Іллічівець-2” 32 11 1 20 42-56 34
13 Кристал“Кристал” 32 7 5 20 31-24 26
14 Поділля“Поділля” 32 7 4 21 29-68 25
15 Арсенал-Київщина“Арсенал-Київщина” 32 7 4 21 29-82 25
16 Металург“Металург” 32 7 2 23 35-104 23
17 Суднобудівник“Суднобудівник” 32 6 4 22 19-84 22

Результати матчів 34 туру

Кремінь 3:1 Нікополь
Жемчужина 8:0 Металург
Мир 6:0 Суднобудівник
Поділля 1:0 Іллічівець-2
Рух 5:0 Енергія
Нива 1:1 Реал Фарма
Інгулець-2 0:2 Тепловик-Прикарпаття

Результати 33 туру

Арсенал-Київщина 1:0 Інгулець-2
Тепловик-Прикарпаття 0:2 Нива
Реал Фарма 1:1 Рух
Енергія 4:2 Поділля
Іллічівець-2 1:3 Мир
Балкани 0:1 Жемчужина
Металург 2:1 Кремінь

Результати 32 туру

Металург 1:3 Нікополь
Кремінь 1:1 Балкани
Поділля 3:0 Реал Фарма
Рух 1:0 Тепловик-Прикарпаття
Нива 1:1 Арсенал-Київщина
Мир 0:0 Енергія
Жемчужина -:- Суднобудівник

Результати матчів 31 туру

Реал Фарма  1:0  Мир
Інгулець-2 0:0 Нива
Суднобудівник 0:7 Кремінь
Арсенал-Київщина 0:2 Рух
Балкани 1:0 Нікополь
Тепловик-Прикарпаття 2:1 Поділля
Іллічівець-2 -:- Жемчужина

Результати 30 туру

Металург 2:6 Балкани
Кристал -:+ Реал Фарма
Кремінь 2:0 Іллічівець-2
Жемчужина 0:1 Енергія
Рух 3:2 Інгулець-2
Нікополь 4:1 Суднобудівник
Мир 1:0 Тепловик-Прикарпаття
Поділля 3:2 Арсенал-Київщина

Результати 29 тура

Арсенал-Київщина 3:1 Мир
Нива 2:0 Рух
Інгулець-2 2:0 Поділля
Енергія 1:1 Кремінь
Суднобудівник 0:2 Металург
Реал Фарма -:- Жемчужина
Іллічівець-2 -:- Нікополь

Результати матчів 28 туру

Кремінь 3:0 Реал Фарма
Жемчужина 0:1 Тепловик-Прикарпаття
Мир 0:0 Інгулець-2
Поділля 0:0 Нива
Нікополь 3:1 Енергія
Балкани -:- Суднобудівник
Металург -:- Іллічівець-2

Результати 27 туру

Металург 1:13 Енергія
Реал Фарма 2:0 Нікополь
Тепловик-Прикарпаття 1:0 Кремінь
Арсенал-Київщина 1:1 Жемчужина
Рух 3:1 Поділля
Нива-В 2:0 Мир
Іллічівець-2 -:- Балкани

Результати 26 туру

Металург 1:4 Реал Фарма
Суднобудівник 1:0 Іллічівець-2
Балкани 2:4 Енергія
Кремінь 1:1 Арсенал-Київщина
Мир 0:0 Рух
Нікополь 2:1 Тепловик-Прикарпаття
Жемчужина 2:0 Інгулець-2

Результати 25 туру

Інгулець-2 0:1 Кремінь
Поділля 2:2 Мир
Тепловик-Прикарпаття 7:0 Металург
Реал Фарма 0:0 Балкани
Арсенал-Київщина 0:2 Нікополь
Енергія 5:1 Суднобудівник
Нива 0:2 Жемчужина

Результати 24 туру

Металург 3:2 Арсенал-Київщина
Балкани 1:1 Тепловик-Прикарпаття
Кремінь 2:2 Нива
Жемчужина 2:1 Рух
Суднобудівник 1:3 Реал Фарма
Нікополь 0:0 Інгулець-2
Іллічівець-2 3:2 Енергія

Результати 23 туру

Мир +:- Кристал
Інгулець-2 2:2 Металург
Реал Фарма 2:0 Іллічівець-2
Тепловик-Прикарпаття 6:0 Суднобудівник
Поділля 1:3 Жемчужина
Нива 2:0 Нікополь
Рух 4:1 Кремінь
Арсенал-Київщина 0:0 Балкани

Результати матчів 22 туру

Металург 0:4 Нива
Суднобудівник 1:0 Арсенал-Київщина
Балкани 5:0 Інгулець-2
Кремінь 4:1 Поділля
Жемчужина 5:0 Мир
Енергія 0:0 Реал Фарма
Нікополь 1:1 Рух
Іллічівець-2 2:0 Тепловик-Прикарпаття

Результати 21 туру

Кристал -:+ Жемчужина
Арсенал-Київщина 0:2 Іллічівець-2
Нива 0:2 Балкани
Інгулець-2 3:0 Суднобудівник
Мир 3:1 Кремінь
Поділля 1:1 Нікополь
Рух 6:1 Металург
Тепловик-Прикарпаття 3:1 Енергія

Результати 20 туру

Кремінь 5:0 Кристал
Енергія НК 4:0 Арсенал-Київщина
Суднобудівник 0:0 Нива-В
Балкани 1:1 Рух
Нікополь-НПГУ 1:4 Мир
Тепловик 0:4 Реал Фарма
Іллічівець-2 0:1 Інгулець-2
Металург 2:1 Поділля

Результати 19 туру

Жемчужина 2:2 Кремінь
Мир  0:3 Металург
Рух  4:0 Суднобудівник
Нива-В  3:1 Іллічівець-2
Інгулець-2 3:1 Енергія НК
Арсенал-Київщина 0:2 Реал Фарма
Кристал  0:1 Нікополь-НПГУ
Поділля  1:0 Балкани

Результати 18 туру

Суднобудівник 2:1  Поділля
Металург 1:6  Кристал
Енергія 2:1  Нива
Іллічівець-2 1:2  Рух
Нікополь 1:2  Жемчужина
Тепловик-Прикарпаття 3:0  Арсенал-Київщина
Реал Фарма 1:1  Інгулець-2
Балкани 1:0  Мир

Результати 17 туру

Металург 0:1  Жемчужина
Суднобудівник 2:2  Мир
Нікополь 2:3  Кремінь
Тепловик-Прикарпаття 1:1  Інгулець-2
Реал Фарма 2:1  Нива
Енергія 2:1  Рух
Балкани 2:2  Кристал
Іллічівець-2 3:2  Поділля

Результати 16 туру

Кремінь 2:0  Металург
Кристал 2:0  Суднобудівник
Мир 2:0  Іллічівець-2
Інгулець-2 3:0  Арсенал-Київщина
Рух 1:0  Реал Фарма
Нива 2:1  Тепловик-Прикарпаття
Жемчужина 2:0  Балкани
Поділля 0:2  Енергія

Результати 15 туру

Енергія 1:3  Мир
Суднобудівник 1:2  Жемчужина
Реал Фарма 2:0  Поділля
Балкани 1:0  Кремінь
Арсенал-Київщина 2:1  Нива
Тепловик-Прикарпаття 0:1  Рух
Нікополь 2:1  Металург
Іллічівець-2 1:2  Кристал

Результати 14 туру

Жемчужина 3:1  Іллічівець-2
Поділля 2:1  Тепловик-Прикарпаття
Кремінь 3:0  Суднобудівник
Кристал 1:1  Енергія
Нікополь 1:3  Балкани
Мир 0:2  Реал Фарма
Рух 5:1  Арсенал-Київщина
Нива 2:1  Інгулець-2

Результати 13 туру

Арсенал-Київщина 3:0  Поділля
Інгулець-2 1:3  Рух
Суднобудівник 0:1  Нікополь
Балкани 1:0  Металург
Тепловик-Прикарпаття 1:0  Мир
Реал Фарма 2:0  Кристал
Іллічівець-2 1:2  Кремінь
Енергія 0:2  Жемчужина

Результати 12 туру

Поділля 0:3  Інгулець-2
Кристал 2:0  Тепловик-Прикарпаття
Кремінь 1:0  Енергія
Жемчужина 2:0  Реал Фарма
Мир 4:0  Арсенал-Київщина
Нікополь 2:1  Іллічівець-2
Рух 3:0  Нива
Металург 3:1  Суднобудівник

Результати 11 туру

Арсенал-Київщина 0:7  Кристал
Енергія 4:1  Нікополь
Суднобудівник 1:2  Балкани
Нива 4:0  Поділля
Інгулець-2 0:0  Мир
Іллічівець-2 4:1  Металург
Реал Фарма 0:1  Кремінь
Тепловик-Прикарпаття 3:4  Жемчужина

Результати 10 туру

Жемчужина 4:0  Арсенал-Київщина
Кристал 1:2  Інгулець-2
Балкани 1:1  Іллічівець-2
Мир 0:0  Нива
Нікополь 2:2  Реал Фарма
Кремінь 1:0  Тепловик-Прикарпаття
Поділля 0:2  Рух
Енергія 0:0  Металург

Результати 9 туру

Енергія 1:2  Балкани
Рух 1:0  Мир
Нива 1:0  Кристал
Арсенал-Київщина 2:6  Кремінь
Реал Фарма 3:1  Металург
Інгулець-2 2:3  Жемчужина
Тепловик-Прикарпаття 1:0  Нікополь
Іллічівець-2 4:0  Суднобудівник

Результати 8 туру

Суднобудівник 1:0  Енергія
Балкани 1:1  Реал Фарма
Кремінь 3:2  Інгулець-2
Жемчужина 3:1  Нива
Кристал 1:1  Рух
Мир 3:1  Поділля
Нікополь 2:1  Арсенал-Київщина
Металург 0:3  Тепловик-Прикарпаття

Результати 7 туру

Арсенал-Київщина 1:0  Металург
Поділля 1:1  Кристал
Рух 0:1  Жемчужина
Нива 0:2  Кремінь
Тепловик-Прикарпаття 3:1  Балкани
Реал Фарма 2:1  Суднобудівник
Енергія 3:0  Іллічівець-2
Інгулець-2 3:0  Нікополь

Результати 6 туру

Суднобудівник 2:2  Тепловик-Прикарпаття
Кремінь 1:2  Рух
Балкани 4:2  Арсенал-Київщина
Нікополь 0:1  Нива
Жемчужина 5:0  Поділля
Кристал 0:1  Мир
Металург 0:6  Інгулець-2
Іллічівець-2 3:1  Реал Фарма

Результати 5 туру

Мир 0:0  Жемчужина
Реал Фарма 4:1  Енергія
Рух 1:0  Нікополь
Нива 4:2  Металург
Тепловик-Прикарпаття 0:1  Іллічівець-2
Арсенал-Київщина 4:1  Суднобудівник
Поділля 0:2  Кремінь
Інгулець-2 3:1  Балкани

Результати 4 туру

Кремінь 2:0  Мир
Суднобудівник 0:0  Інгулець-2
Металург 3:4  Рух
Енергія 1:0  Тепловик-Прикарпаття
Нікополь 3:0  Поділля
Балкани 1:0  Нива
Жемчужина 2:3  Кристал
Іллічівець-2 4:2  Арсенал-Київщина

Результати 3 туру

Арсенал-Київщина 0:5  Енергія
Кристал 0:1  Кремінь
Мир 3:1  Нікополь
Поділля 1:2  Металург
Нива 1:2  Суднобудівник
Реал Фарма 2:2  Тепловик-Прикарпаття
Рух 2:1  Балкани
Інгулець-2 3:0  Іллічівець-2

Результати 2 туру

Кремінь 2:0  Жемчужина
Іллічівець-2 1:2  Нива
Суднобудівник 0:1  Рух
Реал Фарма 4:0  Арсенал-Київщина
Енергія 0:3  Інгулець-2
Балкани 5:1  Поділля
Металург 0:1  Мир
Нікополь 1:1  Кристал

Результати 1 туру

Інгулець-2 3:1  Реал Фарма
Арсенал-Київщина 0:6  Тепловик-Прикарпаття
Жемчужина 3:0  Нікополь
Мир 0:0  Балкани
Поділля 2:0  Суднобудівник
Рух 6:0  Іллічівець-2
Нива 2:2  Енергія
Кристал 2:1  Металург