fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Жовтня, 2020, 13:49

Розпочався збір експонатів для виставки з історії вінницького футболу

Наразі погоджено з обласним краєзнавчим музеєм щодо відкриття виставки “Вінницький футбол: від становлення до сьогодення”. Для її проведення виставки буде виділена окрема зала. Відкриття заплановано на квітень 2021 року.

–До того часу потрібно провести велику роботу по збору та систематизації матеріалів для виставки та щодо організації самої виставки. Велике прохання до всіх вболівальників, футболістів минулих років та всіх любителів футболу по можливості допомогти із матеріалами. Цікавить все, що пов’язано з футболом на Вінниччині (як професійним, так і аматорським) – друкована продукція, вимпели, значки, афіші, квитки, атрибутика вболівальників, форма футболістів, фотографії, спогади та інше, – каже відповідальний за організацію виставки Олег Семенов.

Розглядається можливість передачі цих матеріалів на тимчасовій (із поверненням) або постійній основі до фондів музею, а також передача для ознайомлення з можливістю копіювання. Разом ми зможемо зробити цю виставку цікавою та інформативною!

Довідка.

Відповідальний за організацію виставки Олег Семенов. Телефон для контактів 098-834-24-96.

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу