fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Липня, 2018, 19:52

«Реал-Фарма» – «Нива» – 0:2. Вінничани проходять перший етап Кубку України!

Матч першого попереднього раунду Кубку України відкривав сезон для обох команд. І мав неабияке значення, бо на цій стадії гри у відповідь немає. Підтримати «Ниву» до Одеси приїхала ціла група наших вболівальників. На стадіоні «Іван» їх було добре чути, хоча й «фармацевтам» не бракувало підтримки.

У стартові хвилини «Нива» виглядала активніше і створювала небезпечні атаки. Вона навіть запропонувала суперникам високий пресинг. Рахунок було відкрито на 8-й хвилині. Після подачі кутового Володимиром Савошком і подальшого розіграшу м’яч потрапив до Сергія Андрєєва. Перший його удар було заблоковано. А вдруге Андрєєв перевів м’яча в сітку метрів з 10-и. 0:1!

Ненадовго гра перейшла у позиційне русло. Багато боротьби велося в центрі поля. Можливо, це було пов’язано із дощем, який зарядив в Одесі. Але «фармацевтів» такий перебіг подій не влаштовував, і після однієї з їхніх атак Володимир Найко зміг зупинити суперника лише ціною фолу. Жовта картка,і небезпечний штрафний. Складний удар по низу у правий кут зміг парирувати наш воротар Артем Кулініч.

На 30-й хвилині після дальньої подачі зі штрафного гравець «Реал Фарми» міг зрівнювати рахунок. Але, на щастя, для нас, промахнувся. Взагалі атаки непогано нейтралізувала наша оборона, яку у міжсезоння добре підсилили Володимир Найко і Сергій Андрєєв, що раніше вже виступали за вінницький клуб. На фініші тайму небезпека біля воріт Артема Кулініча (також, нагадаємо, в позаминулому сезоні грав за «Ниву») виникала після стандартів, але наш страж воріт діяв впевнено. Дещо турбували лише дії вінничан в нападі, адже в другій половині тайму моментів біля воріт одеситів практично не виникало. Хоча, можливо, наша команда діяла «по результату».

Після перерви знов активніше діяли господарі, які наполегливо йшли вперед. Знову надійно грав Артем Кулініч, який цим вселяв впевненість у партнерів.

Вінничани іноді намагалися швидко контратакувати, але до ударів справа майже не доходила. Але на 79-й хвилині все вдалося. Після чергового прориву по правому флангу і подачі Володимира Савошка кіпер «фармацевтів» помилився. Ігровий снаряд у сітку метрів з 2-х вколотив

Артем Шаповаленко, який виграв боротьбу із захисником. 0:2! Сил та можливостей, щоб щось змінити, у одеситів вже не залишилося.

«Гросмейстерська» перемога, який приносить нашій команді путівку до наступного раунду Кубку України.

Кубок України. Перший попередній етап.

«Реал Фарма» (Одеса) — «Нива» (Вінниця) –  0:2 (0:1)

«Реал-Фарма» Одеса:
23. Георгица, 18. Игуменов, 26. Новицкий, 3. Бычков, 25. Филиппов, 77. Лиховидов А. (к) (13. Какушин, 57 хв.), 15. Евстратенко (8. Михайлов, 74 хв.), 19. Опря, 44. Дмитриев, 11. Паламарчук, 27. Грубый (16. Захарченко, 68 хв.).
Запасні гравці:
12. Богдан, 2. Нахаба, 9. Костюк, 7. Лиховидов Н.
Головний тренер:
Коваленко Андрій

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 4. Андрєєв Сергій, 5. Музиченко Антон, 6. Найко Володимир, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим, 19. Долинський Денис, 17. Савошко Володимир, 7. Маляренко Андрій (15. Шестаков Михайло, 61 хв.), 11. Маляренко Ігор (16. Шаповаленко Артем, 71 хв.), 9. Коровіков Віктор (25. Федосов Павло, 46. хв.).
99. Максим Гурідов, 8. Менжега Олександр, 12. Палій Владислав.
Колчін Денис

18 липня. Одеса. Стадіон «Іван». 17.30. Арбітр — Бакулін В.А. (Нова Каховка), асистенти арбітра — Худяков О.В. (Запоріжжя), Матяш О.О. (Полтава), четвертий арбітр — Горбань І.В. (Одеса), спостерігач арбітражу — Возняк С.І. (Миколаїв).

Голи: Андрєєв (8), Шаповаленко (79).