fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Червня, 2021, 11:06

Про матч «Карпати» – «Нива» і підсумки сезону

Один із лідерів вболівальницької спільноти «зелено-біла сімя над Бугом» Віталій Шкурак оцінив підсумки останього матчу нашої команди і взагалом всього сезону: – Зелено-біле дербі завершилося на користь вінничан. Незважаючи на статус, в якому опинилися нинішні «Карпати», львів’яни налаштувалися дати бій і результат в заключному домашньому матчі сезону. Враховуючи, що вінничани вийшли на гру майже “з коліс”, то шанси у молодих (найстаршому-21 рік) карпатівців були непогані, що й показала сама гра. Але нивівці були іншої думки. Як і їх вболівальники, які перед матчем зіграли в футбол з адміністрацією Карпат – поруч зі стадіоном “Україна” на штучному майданчику. Такі заходи треба проводити частіше, вони мають стати традицією. Зрозуміло, перемогла дружба. Матч проходив з деякою  перевагою львів’ян, тому ласкаво просимо в Вінницю на дружній реванш.

 

Підтримка власних вболівальників допомогла гравцям «Ниви» подолати втому з дороги. Іноді вінничани дуже добре вмикалися в гру. Особливо по-максимуму вони використовували стандарти, які й принесли переможний результат. Нагадаємо два голи були забиті «Нивою» після розіграшу кутових. Перший асист виконав Макс Зеленевич, а замикали Артур Загорулько (поперечина) і добивав головою Ігор Маляренко (гол). А на другий раз (асист Володимира Кучера) вже сам Макс відгукнувся (гол+пас і перемога для команди!). Все це разом з вдалими замінами, які освіжили «Ниву», допомогло схилити шальки терезів на нашу користь. А між голами «Ниви» був несподіваний гол «Карпат» у виконанні джокера господарів. Він тільки вийшов на поле і першим дотиком, (після активних дій з гострого кута) відгукнувся на вкидання з ауту (трохи не з того місця) і “розстріляв” ворота Макса Гурідова.

 

В цілому справедлива перемога більш досвідчених гравців «Ниви», які “понюхали пороху” в різних українських лігах, в тому числі й вищих.

 

«Карпатам» побажаємо удачі, щоб всі їхні негаразди якомога швидше закінчилися і ми разом зустрілися в еліті українського футболу.

 

Ось і завершився доленосний сезон для вінницької «Ниви», який сміливо ділимо на два відрізки. Перший відрізок, почин пандемічного сезону вийшов провальний. Мали лише дві перемоги в активі, які були десертною ложечкою в діжці дьогтю. Але була ще одна, цього разу велика ложка МЕДУ- це вихід до 1/8 фіналу Кубку України. («Нива» – єдина команда другої ліги, яка дійшла до цієї стадії). Тільки прем’єр-ліговий «Колос» впевнено зупинив «Ниву», яка, посідаючи останні місця в чемпіонаті, змогла дійти так високо по кубковій сітці.

 

Зиму всі очікували з острахом і невизначеністю, враховуючи результати, передостаннє місце в чемпіонаті і скрутне фінансове становище. Песимізм тоді панував у всіх небайдужих до нашої команди. І одним із таких небайдужих виявився один з гравців «Ниви», кращий гравець сезону 2019/2020 років Артур Юрійович Загорулько. Йому були передані права на «Ниву». Ця новина миттєво перетворила песимізм вболівальників на оптимізм. Одним з перших рішень було запрошення на посаду головного тренера,  легенди вінницького футболу, Володимира Борисовича Циткіна. Його запевнили, що у клуба є наміри не піаритися, а розвиватися крок за кроком, від інфраструктури до дитячої академії.

 

Головним завданням на другий відрізок чемпіонату – це підняття репутації «Ниви». А також Вінниці в цілому, бо в будь-якому випадку місто асоціюють з командою, яка представляє його на всеукраїнському рівні.

 

Як підсумок проробленої роботи Володимиром Борисовичем Циткіним, гравцями, адміністрацією команди і в першу чергу керівництвом, вінницька «Нива» з 27 очками у весняній частині -одна з кращих команд. За набраними балами у 2021 році наш колектив – серед лідерів. Він одразу іде за «Поділлям» і «Ужгородом», які підвищилися в класі з перших двох місць.

 

Ось такий “came back” – “стрибок” у чемпіонат України з передостаннього місця на третє за результатами другої половини сезона.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу