Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Жовтня, 2016, 14:08

Представляємо наступного суперника «Ниви-В»: «Інгулець-2»

«Інгулець» — професіональний футбольний клуб, який представляє смт. Петрове Кіровоградської області. Заснований 2013 року. З сезону 2015-2016 років виступає в другій лізі Чемпіонату України, а з цього сезону представлений в двох професійних лігах.

Клуб був заснований 2013 року під назвою «Агрофірма П’ятихатська», оскільки спонсором команди є ТзОВ «Агрофірма П’ятихатська» — одне з найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області, а президентом клубу є президент даного підприємства Олександр Поворознюк. Першого ж сезону команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області з футболу. Президент клубу Олександр Поворознюк ініціював створення дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петрівського району. В лютому 2015 року клуб було перейменовано на «Інгулець».

В сезоні 2015/16 команда розпочала професійні виступи в Другій лізі чемпіонату України з футболу. Літньо-осінню частину свого першого професійного турніру «Інгулець» завершив на 5-му місці в таблиці, після чого у відставку разом зі штабом подав головний тренер команди Віктор Богатир. Після набуття клубом професіонального статусу в аматорських змаганнях продовжила виступи команда «Інгулець-2».

Відкриття стадіону «Інгулець» відбулося влітку 2014 року. Першим офіційним матчем на даному стадіоні став «Інгулець» — «Арсенал-Київ», який відбувся 13 липня 2014 року в рамках попереднього етапу Кубка України серед аматорських команд.

На території стадіону розташований адміністративний корпус (на першому поверсі є роздягальні для господарів і гостей, кімната для арбітрів; на другому — VIP-ложа, конференц-зал, кімнати для диктора та відеооператора).

На стадіоні функціонує сучасна система поливу футбольного поля.  Назва стадіону: «Інгулець», кількість місць: 1720, інформаційне табло: розміром 4 на 2 м

Навчально-тренувальна база футбольного клубу — двохповерховий житловий корпус розташований в центрі села Володимирівка (Петрівський район, Кіровоградська область): на першому поверсі їдальня, а на другому — кімнати для проживання футболістів, тренажери, зал для проведення теоретичних занять, більярдні та тенісний столи.

Неподалік житлового корпусу бази знаходяться тренувальні поля зі штучним та природним покриттям.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу