«Поділля» – «Нива» – 0:1. Коментар Колінса Нгахи

Сьогодні, шостого липня, вінницька «Нива» провела черговий контрольний поєдинок. Вперше у це міжсезоння суперником був не аматорський, а професійний клуб – друголігове «Поділля». Грали у Хмельницькому.

В першому таймі за «Ниву» грали основні футболісти. Вінничани контролювали перебіг подій на полі і відкрили рахунок в середині тайму. Наш форвард Ярослав Браславський на 20-й хвилині прийняв м’яча перед карним майданчиком и «щокою» перекинув його через голкіпера. 0:1! Також непоганий момент для взяття чужих воріт мав Антон Брижчук (брат Тимофія), який гарно пробивав.

В другому таймі у «Ниви» вийшла молодь та гравці на перегляді. Картина гри вже була іншою. Але наші футболісти спромоглися утримати переможний рахунок.

– Гра в цілому проходила під нашим контролем. Тому результат вважаю цілком справедливим, – каже головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха.

– Колінсе, оцініть гру «Поділля», як нашого суперника про групі.

– Контрольна гра і офіційні матчі – це різні речі. «Поділля» пізніше нас почало тренуватися, що далося взнаки. Цьому клубу вдалося зберегти кістяк. І, наскільки відомо, у нього є позитивні зрушення щодо фінансів. Тому можна очікувати запрошення досвідчених футболістів і покращення результатів у порівнянні з минулими сезонами. «Поділля» завжди грає у футбол, незалежно від турнірного становища. Тому ми завжди раді спарингам з хмельничанами, це є вже традицією.

– Не планується підписання нових контрактів в найближчий час?

– Готуємо документи на підписання контрактів деякими футболістами. Переважно це молоді місцеві гравці. Серед виконавців, з якими в найближчий час планується підписання контрактів (після медогляду), є Назар Виздрик і Антон Брижчук.

Наступний поєдинок «Нива» проведе 11 липня проти «Діназа». Гратимуть в с. Демідов (Київська область). Початок – о 18.30.

Прес-служба ФК «Нива»

Статистика