Почали організовувати фан-клуби «Ниви-В»

Керівництво СФК «Нива-В» започаткувало створення мережі фан-клубів шанувальників футбольної команди майстрів Вінниччини. В перспективі планується створення їх на великих підприємствах Вінниці, інших міст та населених пунктів області, а також за її межами.

Фан-клуби в першу чергу та за пільговими цінами забезпечуватимуться квитками на футбольні матчі улюбленої команди. Вони будуть допомагати фанатам футболу щодо організації різноманітних акцій та заходів. Відповідальні особи кожного фан-клубу завжди зможуть повідомити зацікавленим новини команди та передати до керівництва «Ниви-В» всі запитання, які турбують вболівальників. Найактивніші серед них будуть відзначені керівництвом клубу подарунками.

Один із перших фан-клубів організований Сергієм Хрипком (тел. 097-352-65-42) на території Вінницького центрального ринку. Там працівники та покупці можуть дізнатися розклад ігор, новини про команду та придбати квитки на черговий домашній матч.

Всі, хто зацікавлений у створенні фан-клубу на своєму підприємстві чи своєму районі та може допомогти у популяризації «Ниви-В», можуть звертатися до Олега Семенова (тел. 098-834-24-96).

Автор – Олег Семенов