fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Березня, 2021, 8:52

Побачив світ другий том книги «Епоха вінницького футболу»

Серія книг «Епоха вінницького футболу» присвячена появі та розвитку футболу в місті Вінниці та на теренах Вінницької області. Вона охоплює період із 1911 року по теперішній час. В другому томі викладені матеріали про команду майстрів «Локомотив» (Вінниця), інші команди міста та Вінницької області. А також про їхню участь у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а першостях та кубках добровільних спортивних товариств за період з 1958 по 1970 рік включно.

-В книзі використані ексклюзивні знахідки, знайдені в архівах; оригінальні протоколи зустрічей команд, як з Вінниці, так і Вінницької області. А також низка фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для нашого видання, – розповів один із авторів Леонід Загоруйко.

В книзі «Епоха вінницького футболу» надано великий обсяг статистичного матеріалу, обзори матчів з газет тощо. Другий том вже є в продажу. Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 784 сторінки  з ілюстраціями. Українською мовою.

Довідка

Вартість 2-го тому 530 гривень. Бажаючі придбати 2-й том книги  пишіть (nivavinnytsia@ukr.net) або телефонуйте 096 983-56-66

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу