Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Вересня, 2018, 16:15

Побачила світ книга “Епоха вінницького футболу”

Книга вже в продажу! Прохання до всіх, хто замовив книгу, або бажає її купити, написати повідомлення на е-мейл співавтору Леоніду Загоруйку (vinniva@ukr.net) або подзвонити за тел. (096) 983-56-66.

Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений. Вартість 1 тому 430 гривень.

Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно.

В книзі використані ексклюзивні знахідки, знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу