Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Квітня, 2019, 10:50

Півзахисника вінницької «Ниви» Владислава Палія викликали до студентської збірної України

Півзахисника вінницької «Ниви» Владислава Палія вже вдруге викликали на збір студентської збірної України з футболу. Він проходить у Тернополі.

На зборі тренуються 23 футболісти. Вони представляють клуби Прем’єр-ліги, Першої і Другої професійної ліг. В тому числі і з команд-конкурентів вінничан по групі «А»: «Буковини» (Чернівці), «Ниви» (Тернопіль), а також із добре знайомого нам «Агробізнеса» (Волочиськ, Хмельницька область).

– Виклик до студентської збірної України не став для мене несподіванкою, бо це відбувається вже вдруге. Тому я навіть очікував, що мене викликають. До того ж постійно підтримував спілкування із тренером збірної Анатолієм Івановичем Бузніком, – каже Владислав Палій.

Наразі студентська збірна України готується до виступу на Всесвітній Універсіаді, що відбудеться в липні цього року в Неаполі (Італія).

– Я, безумовно, докладу всіх зусиль, аби потрапити до заявки національної команди на Всесвітню Універсіаду. Останні збори пройдуть одразу після завершення чемпіонату України у першій і другій лігах. Тоді тренер остаточно визначиться зі складом, – наголошує Владислав Палій.

Владислав Палій також сподівається закріпитися й в основному складі вінницької «Ниви». Півзахисник каже, що плідно працює на тренуваннях, а усе інше вирішуватимуть наставники нашого клубу. Він також оцінив старт «Ниви» в чемпіонаті.

– Шкода, що програла тернополянам у попередньому турі. Гра була рівною. Тепер налаштовуємося на «Чайку», – каже футболіст.

В.о. президента «Ниви» Вадим Кудіяров одночасно є головою нещодавно створеної Асоціації студентського футболу Вінницької області.

– Ми зібрали студентську збірну області. Створили її на базі футбольної команди Вінницького національного технічного університету. В складі є й професійні гравці «Ниви», які одночасно виступають на чемпіонаті України серед студентів, – розповів Вадим Кудіяров.

За словами пана Кудіярова, наслідком виконаної роботи у студентському футболі Вінниччини є залучення нивівця вже на другий збір студентської збірної України.

– На жаль, студентську збірну Вінниччини поки що фінансово не підтримують ані обласна державна адміністрація, ані інші структури. Тому всі витрати на неї покриваємо самі, – додав Вадим Кудіяров.

Довідка

Владиславу Палію – 19 років. Родом із Шаргородського району. Першим футбольним тренером був його батько Іван Васильович Палій, директор Шаргородської ДЮСШ.

Пів-сезону Влад відіграв за Вінницьку ОДЮСШ Блохіна-Бєланова у ДЮФЛ України. Далі навчався у столичному Олімпійському коледжі ім. Піддубного (колишнє РВУФК).

Нині навчається на третьому курсі у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Коцюбинського. Опановує спеціалізацію «фізичне виховання і спорт».

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу