Післяматчовий коментар головного тренера “Вереса” Юрія Вірта

Головний тренер рівненського “Вереса” Юрій ВІРТ прокоментував гру своєї команди у матчі проти вінницької “Ниви”, в якому “червоно-чорні” здобули третю в чемпіонаті перемогу поспіль:

– Загалом, саме ми контролювали гру. Забили два швидких м’ячі. Гра нам вдавалася, створили багато гольових моментів. Але зарано повірили у перемогу. Стандартні положення у виконанні гравців “Ниви” були дуже небезпечними. Також наприкінці гри ми програвали боротьбу.

Нас десь підводила реалізація. Десь не вистачало виконавської майстерності, щоб забити і забути. А дитячі помилки вкупі з добре виконаними суперником “стандартами” – призвели до нервової кінцівки.

Добре, що виграли. Бачимо свої помилки, над якими потрібно працювати.

– Чи не вважаєте, що заміни послабили гру команди?

– Однозначно. Беру вину за це на себе. Хотілося дати пограти й іншим футболістам. Але не можна отак виходити і просто губити м’ячі, програвати боротьбу. Зробимо висновки, коли давати пограти деяким гравцям: на 50-й хвилині, чи на 80-й.

– В останніх матчах добре помітно, що футболісти стали частіше бити по воротах…

– Так. Ми намагаємося грати агресивніше. Доводити атаки до ударів. Зараз ми лідери за кількістю забитих м’ячів, але хочеться ще більше забивати. Працюємо над цим на тренуваннях.

Джерело: сайт ФК “Верес”