Підтримали хвору вболівальницю “Ниви”

Зимове міжсезоння для вболівалівальників “Ниви” ніяк не назвеш затишшям. Вони не тільки продовжують збиратись для колективного відпочинку за грою у футбол, а ще й не забувають про благодійні справи.

На одному з таких заходів фани зібрали кошти для юної Даши Смірнової, яка , до того ж, є прихильником “Ниви” та підтримує зелено-білих у професійному футболі. Юна Даша має невтішний діагноз ДЦП та очікує на чергові сеанси реабілітації.

-Особисто знайома з сім’єю Смірнових , — розповідає фотограф Анна Вільганюк.
Я в захваті від батьків, які боряться з хворобою всіма силами, не опускаючи рук, так і сама Дар’я, не жалкуючи себе, віддається на реабілітаціях! Реабілітації коштують чималих грошей і я дуже рада, що хлопці-вболівальники не повернулись спиною до чужої біди, а проявили чуйність і зібрали сумму грошей на лікування! Цей вчинок гідний поваги. Тому хочу закликати небайдужих людей допомогти цій сім’ї, допомогти Дашкі бути такою, як всі дітки!

Станом на сьогоднішній день є безліч методик, які гальмують розвиток недуги ДЦП та дозволяють дітям відчувати себе повноправними членами суспільства

-Почувши історію Даши Смірнової, я просто не зміг проігнорувати заклик моєї гарної знайомої Ані Вільганюк , — коментує вболівальник Андрій Пацановський. — Не вагаючись, ми обміркували деякі моменти та прийнялись їх реалізовувати. Маючи обов’язки капітана футбольної команди “Зелено-білої сім’ї”, порадився з її лідером Віталієм Шкураком та вирішили зібрати кошти для реабілітації юної дівчинки, яка до того ж, є палким прихильником “Ниви”. На меті не була якась конкретна сума, хто скільки зміг. Підключились також і інші вболівальники, які не змогли прийти на футбол, але свою частину внесли до загальної суми. Хочеться подякувати всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію та не був байдужим до проблем маленької Даши, яка, я впевнений, зможе їх перебороти.