fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Вересня, 2016, 6:42

Підсумки роботи зворотного зв’язку на офіційному сайті «Ниви-В» у серпні

Електронні листи на офіційному сайті «Ниви-В» у рубриках «Запитання до керівництва клубу» і «Контакти» не залишаються без уваги. На кожен дається відповідь. До того, корисні пропозиції враховуються в роботі клубу. Ось приклади.

 

  1. Сергій з Вінниччини колекціонує атрибутику футбольних клубів України. Він шукав фотографії вимпелів.

Відповідь: ми порадили звернутися до сайту вінницьких футбольних колекціонерів (http://www.vinfoothistory.vn.ua/)

та до його редактора Леоніда: don555@mail.ru

  1. Леонід Загоруйко з колегою запропонував створити нову програмку для домашніх матчів «Ниви-В». Прес-служба спрямувала його пропозиції до відповідальних осіб.

Результат: вийшла 8-сторінкова кольорова програмка на матч з «Кременем».

 

  1. Женя Лободинський запропонував робити монтаж і нарізку відео матчів.

Результат: взято до уваги.

 

  1. «Роман вінничанин» подякував за Василю Вовку «за неймовірно важку та кропітку роботу по відновленню у місті над Бугом професійної футбольної команди».

– Для мене та для багатотисячної армії прихильників клубу Нива-В Ви принесли справжнє футбольне свято у місто. Дай Боже Вам та усім небайдужим людям, які приймали безпосередню участь у відновленні команди майстрів щастя, здоров’я та усіх життєвих благ та гараздів. Окрема подяка Вам за новостворений сайт. Відверто кажучи, сайт нашої команди мене неабияк порадував, так як на ньому щоденно та оперативно висвітлюється цікава та змістовна інформація про життя нашої команди …, – пише вболівальник.

Результат: вдячність і підтримка вболівальників надихає всіх представників клубу.

 

  1. Богдан Токар запропонував робити текстову трансляцію матчів «Ниви-В»:

– Наш клуб після презентації офіційного сайту вийшов на дійсно новий рівень в інформаційному плані. Вболівальники раді можливості отримувати свіжу, актуальну і достовірну інформацію про клуб і команду з офіційного джерела.

… Пропоную проводити на офіційному сайті “Ниви-В” під час ігор текстові он-лайн трансляції. Таке нововведення сприятиме багатьом позитивним змінам. По-перше, і найголовніше — вболівальники, які з певних причин не можуть бути присутніми на стадіоні, відтепер також зможуть стежити за ходом гри і переживати за команду. По-друге, — значно зросте трафік сайту, оскільки інформацію з гри наживо бажатимуть отримати тисячі вінничан, а окрім цього — тисячі вболівальників гостьової команди, яких, зі зрозумілих причин на матчах у Вінниці досить небагато. Цим кроком також значно популяризується сайт і набагато більше фанів взнають про офіційний сайт “Ниви-В”. По-третє, проведення он-лайн текстових трансляцій дуже добре впливатиме на імідж “Ниви-В”, показуючи небайдужість клубу до своїх вболівальників

Результат: клуб підтримав цю пропозицію, надав своє сприяння. На офіційній сторінці клубу «ВКонтакте» була трансляція матчу з «Кременем». Богдан Токар став другим редактором офіційної сторінки клубу «ВКонтакте»

 

  1. Віталій запропонував клубу будь-яку допомогу, навіть прибирати на стадіоні.

Відповідь: Віталію та іншим небайдужим прес-служба порадила спробувати пошукати нових спонсорів СФК «Нива-В». Адже фінансових ресурсів наразі наша команда потребує в першу чергу. Клуб готовий таким волонтерам посприяти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу