Підсумкове інтерв’ю Колінса Нгахи: «Головне – щоб вболівальники були задоволені»

Одразу після подільського дербі вінницька «Нива», яка завершила сезон у другій лізі на четвертій позиції, пішла у відпустку.

– Ми вже провели з гравцями індивідуальні співбесіди щодо подальшої співпраці. Збиратимемося після відпустки приблизно 17 червня. Але можливі корективі.

– Колінсе, вже відомо, хто з футболістів залишає «Ниву»?

– Поки про це говорити зарано. Ми на стадії перемовин. Лише після цього можна буде аналізувати, які позиції необхідно підсилювати.

– Ви в цілому задоволені результатами свого колективу восени?

– Найголовніше – щоб вболівальники були задоволені! Вважаю, що ми виступили гідно. Ймовірно, в деяких поєдинках можна було розраховувати на кращі результати. Але ми провели непоганий відрізок сезону, закріпившись в групі лідерів. Під час нього обіграли «Черкащину-Академію» і «Минай», які очолили турнірну таблицю групи «А».

Тому, в принципі, виступи «Ниви» можна оцінити позитивно. Зрозуміло, були помилки, в тому числі й з мого боку. Але ми, сподіваємося, правильно працюємо і тому будемо покращувати свої показники.

– Який матч особливо запам’ятався, як найбільш яскравий?

– Напевно, перемога над лідером «Черкащиною-Академією». Ми здолали її не лише за рахунком, але й по грі. В цьому поєдинку нивівці діяли досить цікаво і потужно. Згадуються й приємні емоції після цієї гри.

– Виділіть лідерів колективу в кожній лінії.

– В атаці гарно показав себе Ярослав Браславський. Вразив він і моїх колег з інших команд. Йшлося про те, що це дуже досвідчений і розумний форвард. Думаю, що після повернення на професійний рівень Ярослав ще довго буде нас радувати. І особливо – своїми голами, що є основним для нападника. Я радий, що він зміг повернути собі форму після тривалої відсутності у професійному футболі.

В середній лінії виділю трійку центральних півзахисників. Це Денис Долінський, Олександр Демченко і Тимофій Брижчук. Вони діяли впевнено і не відмовлялися від чорнової роботи. Коли одного із цієї трійки не було, у нас, як правило, виникали проблеми в центрі поля.

В захисті порадували Роман Адаменко і Олександр Дугієнко. Вони діяли в парі дуже впевнено, непогано розуміючи один одного. Їхню взаємодію ми награвали ще на зборах. Молоді Сергій Бондарчук і Владислав Когут також показали себе з кращого боку. Помітно зростання майстерності Влада Когута – головне, щоб у нього не було травм.

– Воротарі у нас приблизно рівноцінні чи когось можна рахувати № 1?

–  І Максим Гурідов, і Роман Льопка – голкіпери гідного рівня. Але протягом сезону Гурідов показав себе дещо краще в плані надійності, спокою в ключових епізодах.

– За умови збереження кістяка колективу можна буде в наступному сезоні боротися за більш високі місця?

– На жаль, навряд чи нам вдасться зберегти всіх своїх лідерів. Виступ «Ниви» у другій частині сезону привернув увагу фахівців. І багатьох наших футболістів вже «взяли на олівець» в різних клубах. Пропозиції щодо продовження кар’єри в інших регіонах є у багатьох – можливо, ще не зовсім конкретні.

Прес-служба ФК «Нива»