fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Жовтня, 2020, 13:58

Партнери “Ниви” Анна Вільганюк, Софія Гончар і Артур Колесник – лауреати обласного конкурсу спортивної фотографії

Анна Вільганюк і Софія Гончар – фотографи матчів Ниви.
Артур Колесник – редактор сайта Вінницька арена, який підтримує наш клуб.

Підбито підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії (2020 рік). Організатором виступило відділення НОКУ, у приміщенні якого й зібралося компетентне журі. До його складу входило шість осіб. Зокрема, представник вінницького фотоклубу «Обрій» Олексій Кибкало, представник спортуправління ОДА Наталя Конюкова, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін, представники обласного відділення НОКУ Інна Бугаєва, Ксенія Саїнчук та Андрій Макрушин.

За світлини судді голосували таємно, а потім бали складалися. Перед початком голосування було вирішено, що фотографи не можуть посідати одночасно 2 – 3 призових
місця. Тому у таких випадках воно передавалося наступному учаснику.

Загалом на конкурсі було представлено близько 50 спортивних світлин, які зробили  9 фотографів. Кожен міг подати від однієї до максимум п’яти своїх фоторобіт (згідно із умовами Всеукраїнського етапу). Кращі визначалися у трьох номінаціях.

Призери регіонального відбору будуть нагороджені керівництвом облвідділення НОКУ у Вінниці наприкінці 2020 року (дипломами і грошовими преміями).А ще кращі світлини за підсумками обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнському фіналі, де також мають шанс посісти призові місця.

 

Підсумки

Професіонали
1 місце. Анна Вільганюк.
2-3 місця. Дмитро Гальчинський.
2-3 місця. Софія Гончар.

Аматори
1 місце. Віталій Кирилюк.
2 місце. Денис Шабанов.
3 місце. Артур Колесник.

Діти

1 місце. Володимир Шафір

Джерело: сайт облНОК

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу