fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Липня, 2018, 19:46

«Олімпік» U-21 (Донецьк) – «Нива» – 0:0. Коментар Дениса Колчіна

Сьогодні, 4 липня, вінницька «Нива» провела третій контрольний поєдинок у літнє міжсезоння. Суперником команди Василя Вовка був «Олімпік» U-21 (Донецьк). Гра пройшла на натуральному газоні с. Терезіно, що поблизу Білої Церкви (Київська область).

«Нива» вийшла на поле у такому стартовому складі: воротар на перегляді, Музиченко, Ігор Маляренко (к), Гарванко, Хохлов, Савошко, Федосов, гравці на перегляді. По ходу на заміну виходили Менжега, Дударенко, Палій і гравці на перегляді.

В першому таймі «Нива» в цілому володіла ініціативою. На ударних позиціях опинялися Володимир Савошко, Вадим Хохлов та інші нивівці, але «олімпійців» рятував голкіпер. Наш Павло Федосов не реалізував вихід віч-на-віч. Також після прострілу Володимира Савошка Ігор Маляренко не встиг в один дотик пробити, і захисник донеччан заблокував удар. «Олімпік», в свою чергу, намагався контратакувати, але наш голкіпер діяв досить впевнено.

Після перерви «олімпійці» могли відкривати рахунок. Після розіграшу кутового гравець «Олімпіка» пробивав головою, але наш воротар витягнув шкіряну кулю з-під поперечини. Втім, наша команда продовжувала володіти ініціативою, а суперники діяли на контратаках. Приміром, Федосов в боротьбі з захисником небезпечно пробив у ближній кут – воротар зреагував. Ще один вбивчий момент втратили Маляренко з Менжегою.  Ігор пробив вище воріт, хоча, напевно, гостріше було віддати гольову передачу на Олександра.

Отже, 0:0 – третя нічия в трьох контрольних поєдинках. Цей результат прокоментував прес-службі клубу головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– Результат на нинішньому етапі є не головним. Вчора у наших футболістів було три тренування. Тому сьогодні хлопцям довелося нелегко. Ноги у них були «несвіжими». Тому й для перемоги нам забракло якості у виконанні технічних дій.

Але в цілому ми провели хороший спаринг. Гравці отримали потрібне навантаження, яке ми запланували.

– Денисе Борисовичу, Ви задоволені грою наших футболістів в нападі та інших ділянках поля?

– Грою в нападі я незадоволений, бо ми не забили жодного м’яча. Моментів у нас було більше, але й суперник переслідував свої певні задачі. Щось у нас виходило, щось у «Олімпіка».

У мене є певні зауваження до практично кожного нашого гравця. Але я задоволений в цілому грою команди, бо футболісти перебувають під певними навантаженнями.

– Які ігрові позиції необхідно підсилювати?

– Всі. У нас є претензії до кожного футболіста. Адже завжди вимагаємо від них максимальної самовіддачі. Навіть більшого, ніж те, на що вони здатні.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу