fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Квітня, 2021, 10:35

Олександр Теренчук: «У «Ниви» великі перемоги – попереду »

За ФК «Нива» вболівають відомі особистості, в тому числі актор Олександр Теренчук. Він поспілкувався із прес-службою нашого клубу.

-Я вже тричі спостерігав за домашніми матчами «Ниви». Виїзні матчі також дивлюся, в онлайн-трансляції. Хочеться відродження вінницького футболу; щоб «Нива» грала у Прем’єр-лізі! Підтримуємо хлопців. До речі, в нинішній Лізі сміху записуємо невелике вітання для «Ниви». Мотивуємо один одного, допомагаємо, – каже Олександр Теренчук.

-Давно вболіваєте за «Ниву»?

-До футболу мене залучив батько. Вперше я побачив Великий футбол, коли приїхав на матч «Динамо» із «Барселоною» і побачив перемогу українських футболістів. Після цього почав потроху відвідувати матчі і у Вінниці.

-Подобається нинішня гра нашого клубу?

-В першому колі нинішнього чемпіонату України я не приходив на матчі нивівців. Ця частина першості була провальною для «Ниви». В другому полі наші футболісти почали грати краще. Зважаючи на те, як розбудовується клуб, вважаю, що великі перемоги «Ниви» – попереду. Головне, щоб всі зацікавлені сторони допомагали і максимально докладали зусилля для того, щоб у Вінниці був футбол.  Адже без гідного          фінансування досягти чогось неможливо!

Прес-служба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу