Олександр Дугієнко: «До Вінниці повернувся із позитивними емоціями»

Одним із придбань «Ниви» під час зимової перерви став захисник Олександр Дугієнко. Він раніше вже виступав за нашу команду. Але останнім часом грав за друголігову «Ниву» (Тернопіль) і першолігову  «Зірку» (Кропивницький).

– Олександре, із якими відчуттями повертаєтеся до Вінниці?

– Із дуже позитивними. Я вже звик до вашого міста. Добре знайомий мені і тренерський штаб оновленої «Ниви» на чолі із головним тренером Колінсом Нгахою. Приємно буде попрацювати під його керівництвом, дізнатися щось нове і цікаве.

– Згадайте сезон, який Ви відіграли у нашій «Ниві». Чим він запам’ятався?

– Залишилися тільки теплі емоції і спомини. Зрозуміло, тоді було багато складнощів через часту зміну тренерів. Можливо, це й вплинуло на те, що ми не виконали завдання на той сезон. Зокрема, не вийшли до першої ліги.

– Пару слів про свої виступи у Тернополі і Кропивницькому.

– Повсюди є свої плюси і мінуси. Нічого негативного сказати не можу.

– Чим клуби першої ліги кардинально відрізняються від друголігових?

– Насправді рівень дуже сильно відрізняється. В першій лізі команди не грають жорсткіше. А навпаки, швидкість мислення гравців та взагалі динаміка подій на футбольному полі у цьому дивізіоні значно вища.

– Взимку «Ниву» залишила низка лідерів. Але підсилили колектив деякі досвідчені виконавці, серед яких й Ви. Як вважаєте, наш колектив, який наразі посідає четверту сходинку групи, має шанси поборотися за призове місце і підвищення у класі?

– Загадувати наперед ніхто не хоче. Ми будемо старатися демонструвати свої кращі якості в матчах. Але результат команди – це спільне досягнення всього клубу, в тому числі і його керівників.

– З ким в парі гратимете в захисті?

– Поки не знаю. Це вирішуватиме головний тренер.

Прес-служба СФК «Нива»