fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
30 Вересня, 2020, 20:49

Олег Шумовицький: «Хочемо зіграти проти команди Прем`єр-ліги»

Головний тренер вінницької «Ниви» Олег Шумовицький прокоментував кубкову перемогу над «Кривбасом» (0:1):

– Олеже Сергійовичу, який настрій панував у нивівців перед матчем із «Кривбасом»? Побоювалися суперника?

–Ми допускали, що переможемо цю команду. Така звитяга була потрібна більше для молодих гравців, для підвищення їхньої самооцінки. Також перемога виявилася дуже доречною, адже сьогодні День народження святкують воротар Іван Карабін і тренер із загальнофізичної підготовки Олена Колос, а вчора іменинником був Олександр Калітов.

Останні хвилини матчу виявилися дуже хвилюючими для нашої команди. Звертаю увагу на самовідданість Олександра Калітова. Він показав справжній акробатичний етюд вибивши м`яча із воріт головою. Будемо пробувати його на роль третього воротаря (жартує – авт.).

–Що можете сказати про гру суперника?

-«Кривбас» – доволі непогана команда, вона добре грає у футбол. Але сьогодні Фортуна була на нашому боці. Напевно, ми більше хотіли виграти. Для нас це було важливіше.

-Друга половина гри була валідольною. А першу як оцінюєте?

–Незважаючи на погодні умови, адже цілий день була злива, поле виявилося дуже хорошим. Ми були готові перший тайм проводити в атаці, поки поле було, як кажуть, свіжим. І створювали гольові моменти. В другому таймі, коли через дощ на полі виникли проблеми, перейшли на довгі передачі.

–Із ким хочете зіграти в наступній стадії Кубку України?  Якщо нам випаде команда Прем`єр-ліги, чи хотіли б такого суперника?

–Так, звичайно, ми хотіли б привезти до Вінниці команду, яка виступає в європейських кубках. Нашим вболівальникам буде цікаво побачити команду Прем`єр-ліги.

Пресслужба ФК «Нива»

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу