Олег Шумовицький: «Поєдинки із сильними суперниками дають можливість награти оптимальний склад»

Вчора, 10 лютого, ФК «Нива» провів контрольний поєдинок проти першолігового ФК «Оболонь Бровар» (Київ). Наша команда поступилася із рахунком 0:3. Вона вийшла на поле у такому стартовому складі: Гурідов (в), Попов, 2 гравці на перегляді, Підопригора, Демченко, Т. Брижчук, Подкуйко, Громок, А, Брижчук, Браславський. На заміну виходили: Дворовенко, Федорук, Когут, Бондарчук, Рогозін, Мукомел (в). 

Матч прокоментував головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький:

– «Оболонь Бровар» – хороший, мобільний суперник. На його фоні ми змогли перевірити власні напрацювання, виявити проблемні зони. Адже багато ігрових ланок у «Ниви» – нові. До того ж переглядаємо гравців на нових позиціях.

Тому результатом незадоволені, а гру оцінюємо позитивно. Наші гравці непогано рухалися, особливо в першому таймі. Порадували молоді виконавці. Треба набратися терпіння, адже багато ланок будуємо з «нуля». Молодим гравцям потрібен час, аби «притертися» один до одного. До того ж у нас нова філософія тактичних дій на полі.

– Олеже Сергійовичу, які ланки більше порадували у грі з «пивоварами» чи навпаки?

– Браку більше всього було в лінії півзахисту, в першу чергу це центральна вісь. Хоча в цілому хлопці діяли непогано. Треба врахувати силу суперника. В деяких моментах ми йому не поступалися і в цілому виглядали гідно.      

– Наступний контрольний поєдинок – знову із першоліговим суперником, «Агробізнесом» …

– Ігри із колективами першої ліги дають можливість потихеньку вирівнювати склад і дивитися вперед. Тобто відпрацьовувати оптимальний склад, який буде грати в чемпіонаті України. Гравці мають налагодити взаєморозуміння, для чого потрібен час. Тому прошу вболівальників не хвилюватися!  

– Хто допомагатиме Ярославу Браславському в лінії атаки?

– Ми також розглядаємо Артура Загорулька, як нападника. Він наразі травмований. Але, думаю, до поновлення ігор чемпіонату України буде в строю.

Прес-служба ФК «Нива»