fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Вересня, 2020, 9:51

Олег Шумовицький: «Після двох поразок гравці знайшли сили перебороти себе і показати себе справжніми мужиками»

Головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький прокоментував кубкову перемогу над «Кристалом».
-Олеже Сергійовичу, як Ви оцінюєте якість гри нашої команди в матчі проти херсонців?
-В першу чергу хочу подякувати хлопцям за самовідданість, бо гра виявилася дуже важкою. Вона йшла 120 хвилин, а напруга була великою. Все ж «Кристал» – це клуб першої ліги.
Наші футболісти після двох поразок у чемпіонаті України знайшли сили перебороти себе і показати себе справжніми мужиками. Вони вийшли на поле і доказали, що «Нива» може грати в непоганий футбол.
-Можна розраховувати на подальший прогрес колективу?
– Нам потрібен певний час для покращення гри, бо підготовчий період у «Ниви» був нетривалим. У сезон ми входимо фактично не через контрольні поєдинки, а через офіційні. Сподіваюся, що вінницька молодь, яка влилася в колектив, усвідомлює перед собою всю відповідальність. І надалі прогресуватиме!
–У багатьох вболівальників було запитання щодо зміни воротарів. В одному матчі Іван Карабін виходить на поле, в іншому – Іван Музичка. Кубковий поєдинок допоміг Вам визначитися, хто буде основним?
–В попередньому матчі ми пропустили три м’ячі. Тому заміна голкіпера в стартовому складі була необхідною. Молодому Івану Музичці було необхідно відновитися і «знайти себе».
Я думаю, що кожен із названих Вами воротарів має доказувати на тренуваннях і офіційних матчах, що гідний вийти в стартовому складі.
Пресслужба ФК «Нива»
Прес-центр:

Питання до керівництва клубу