fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Лютого, 2020, 20:28

Олег Шумовицький: «Наша центральна вісь вже добре проглядається»

Головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький прокоментував перемогу над «Епіцентром» із Дунаївців (5:2):

– Ми зробили пару перестановок у складі і перевірили, як вийшло. В тому числі спробували гравця на перегляді в якості центрального захисника. В принципі, перебіг подій на полі в матчі проти «Епіцентра» влаштував. Є певні недопрацювання, але вони незначні.

Хлопці молодці, по ходу матчу перелаштувалися. Зокрема, спромоглися покращити взаємодію, особливо в центральній зоні. Отже, наша центральна вісь вже добре проглядається.   

– Олеже Сергійовичу, одразу п’ять забитих голів налаштовують на оптимізм. Атакувальна гра «Ниви» почала налагоджуватися?

– Так. Ми поступово покращуємо гру. І лінія атаки в цьому поєдинку показала себе непогано. Причому і досвідчені, і молоді гравці, що вийшли на заміну, також.

Водночас, «Епіцентр» дозволяв нам більш активно діяти в нападі. Суперники вийшли на поле одразу із дороги – можливо, втомилися.           

– Що можна сказати про нашу воротарську ланку?

– Окрім Гурідова і Мукомела, у нас є третій воротар Богдан Король. Він гравець «Ниви» U-19. Богдан Король працює разом із усіма. Якщо буде готовий найкращим чином, виходитиме на поле й в офіційних поєдинках .

Інших голкіперів наразі не шукаємо. Це може статися, якщо, не дай Бог, хтось отримає серйозну травму.

А ось щодо захисників у нас є запитання. Ми шукаємо варіанти покращення цієї ланки.

– Наступні два матчі, 23 лютого із «Поліссям» (Житомир) і 26 лютого «Оболонню-2» (Київ) ми знову проводимо у Вінниці. Це так спеціально задумано, трьохмачова домашня серія?

– Ні. Ми грали із цими командами в гостях, а тепер вони наносять візити у відповідь.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу