Олег Шумовицький: «Ми створили набагато більше гольових моментів, ніж «Буковина»

Після гри із «Буковиною» (2:2) тренер «Ниви» Олег Шумовицький відповів на запитання на післяматчевій прес-конференції.

– Пане Олеже, Ви очікували, що нашій команді доведеться відігруватися?

– Ми налаштовувалися на цей матч. Бо він був фактично за 6 очок. Адже прагнули вилізти із останнього місця. Але на сьогодні фарт відвернувся він нас: маємо велику перевагу, гольові моменти, але не можемо їх реалізувати. Сподіваємося, що реалізація в наступних матчах буде кращою. І зможемо поліпшити власне турнірне становище.

– Головний тренер «Буковини» Степан Маковійчук сказав, що його команда скоріше недотримала двох очок у Вінниці …

– Відігруватися також треба вміти. Якщо команда це зробила – значить, у неї є характер. Не можна сказати, що у «Буковини» було багато гольових моментів. Таких ситуацій у нас було набагато більше. Ми могли довести цей поєдинок до перемоги.

– Капітан Ігор Маляренко залишився у запасі. Чому?

– Нам були потрібні якийсь зміни. Треба було щось вводити нове. Ми знайшли такий варіант. Наскільки він себе виправдав, будемо дивитися.

– Чому не було на полі Ярослава Браславського і Дениса Долінського?

– Ярослав Браславський отримав мікротравму, він поки не в строю. Денис Долінський – це окрема історія в середині команди. Ми поки що не готові обговорювати її на широкий загал.

– Повернення Олександра Демченка позитивно вплинуло на якість гри команди?

– На сьогодні, так.

– Які  ще є можливі шляхи задля покращення гри і результатів?

– В цьому сезоні «Ниві» складніше, ніж було у попередньому. Бо до нас ставляться, як до міцного суперника. Якщо побачити хронологію, ми пропускаємо м’ячі на останніх хвилинах. В першому колі на самому фініші втратили 3-4 очки. Якщо б мали їх в своєму активі, були б на 7-8 місцях. Тобто нам поки бракує трохи фарту. Всі хлопці добре розуміють ситуацію, і виходити їз неї ми маємо разом. Думаю, що в найближчий час це нам вдасться.

– Щодо ситуації, коли «Нива» зрівняла рахунок. Тренер «Буковини» сказав, що там було порушення проти їхнього голкіпера. Як вважаєте?

– Якщо воротар виходить і грає за межами свого майданчика, він, як польовий гравець, має бути готовим до боротьби. Коли голкіпер програв верхову боротьбу нападнику, це не можна вважати фолом.

– Через поки що не найкращу гру захисту не виникає думка адаптувати Долінського або Демченка до амплуа центрального захисника і трошки змінити стиль гри?

– Все можливо. В матчі із «Буковиною» ми більше планували атакувати. Не очікували таких сміливих дій від суперника. Перші 10 хвилини володіли ініціативою і не було жодних посилів до атак гостей.

Але невпевнена гра «Ниви»  захисті призвела до того, що суперник став діяти сміливіше і провів пару контратак. Тут у нас були помилки. Але ми шукаємо варіанти із центральними захисниками, щоб їх виправити. Пари центральних оборонців у нас складали Калітов-Попов, Виздрик-Попов, пробували й Бондарчука з Поповим. Будемо дивитися й молодих хлопців із «Ниви-2».

Прес-служба ФК «Нива»