Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Січня, 2017, 12:17

Офіційний сайт “Ниви-В” – в ТОП-20 спортивних сайтів Вінниці (версія “Вінницької газети”)

Останніми роками у багатьох вінницьких спортивних федерацій і організацій з’явилися власні офіційні сайти. Деякі з них ми представляємо вашій увазі у ТОП-20 “Вінницької газети”.

До рейтингу не увійшли спортивні розділи в міських новинних сайтах, сторінки і групи в соціальних мережах, серед яких все ж варто особливо виділити «Вінницю спортивну» (vk.com/vinn_sport). Це ресурс міського спорткомітету, де регулярно оновлюються новини і даються анонси з усіх видів спорту, які культивуються в першу в семи міських ДЮСШ.

 

Загальноспортивні ресурси

 1. Сайт обласного відділення НОК України (noc-vin.org.ua). Тут можна знайти свіжі новини з олімпійських видів спорту, про олімпійські заходи на Вінниччині, анонси подій. Сайт має офіційну групу ВКонтакте.
 2. Сайт спорткомплексу «Нива» (skniva.at.ua). На ньому щоденно оновлються новини щодо футбольних змагань на СК «Нива», а також з інших видів спорту.
 3. Обласна організація ФСТ «Динамо» України (dynamovinnitsa.cc.ua). Актуальні новини про динамівський спорт, проведені заходи і змагання.
 4. Сайт Вінницької ШВСМ (shvsm.vn.ua). У нашій обласній школі вищої спортивної майстерності зібрані кращі атлети регіону. Приміром, там тренуються всі п’ять наших земляків, які виступали на Олімпіаді-2016.

 

Футбол і футзал

 1. Офіційний сайт «Ниви-В» (niva-v.com.ua). Існує лише півроку, але вже здобув авторитет серед вболівальників. У першу чергу тому, що тут розміщується перевірена, офіційна інформація з життя флагману вінницького футболу, яку згодом поширюють інші ЗМІ. До сайту додаються офіційні сторінки «Ниви-В» ВК і ФБ, де вболівальники обмінюються своїми думками.
 2. Сайт болельщиков Нивы (niva.vn.ua). Існує понад десяток років і відомий далеко за межами нашої області. Тут можна знайти багато статистичної інформації і розлогих аналітичних матеріалів.
 3. Історичний сайт вінницького футболу (vinfoothistory.vn.ua). Це майданчик вінницьких футбольних колекціонерів, любителів статистики.
 4. Сайт Вінницької обласної федерації футболу (voff.org.ua). На ньому розмішується офіційна інформація щодо розвитку гри № 1 на Вінниччині, анонси, турнірні таблиці і звіти про змагання.
 5. Сайт Вінницької IT ліги з футзалу (itliga.com.ua). Місцеві айтішники проводять тривалі чемпіонати двічі на рік. На сайті можна знайти відео, текстові звіти і статистику всіх матчів.

 

Інші ігрові види  

 1. Сайт «Вінницьких вовків» (vinwolves.org). Для тих, хто цікавиться чоловічим і жіночим американським футболом, а також черліденгом – виступами груп підтримки команд.
 2. Сайт ХК «ОКС-ШВСМ» (sekvoia.com.ua). Тут друкуються новини з хокею на траві та індорхокею з життя кращої команди України та національної збірної.
 3. Баскетбольна Вінниця (basketballcity.vn.ua). Сучасний проект. Новини з життя чоловічого, жіночого, юнацького баскетболу, а також стрітболу.
 4. Сайт вболівальників ВК «Вінниця» (volleyvin.ucoz.ua). Наша чоловіча волейбольна команда бореться за медалі суперліги і Кубку України. Тому новини про неї є досить цікавими.
 5. Сайт обласної федерації настільного тенісу (tennis.vn.ua). Даються анонси відкритих турнірів, звіти і турнірні таблиці.

 

Інтелектуальні види

 1. Сайт Вінницької шахової федерації (chessvin.org.ua). Родзинка ресурсу – анонси не тільки змагань у обласному центрі, але й відкритих чемпіонатів в інших районах. Тут же цікаві розлогі звіти та онлайн-трансляція важливих місцевих змагань.
 2. Шашки на Вінниччині (draughtsplay.com). Не відстають від вінницьких шахістів і шашкісти. За оцінкою експертів, місцевий сайт – один з кращих у своєму сегменті в Україні.

 

Циклічні види

 1. Сайт федерації легкої атлетики Вінницької області (flavo.org.ua). Один з найпопулярніших і наймасовіших олімпійських видів спорту має симпатичну домівку в Інтернеті. Окраса ресурсу – високоякісні фотографії.
 2. Сайт обласної федерації спортивного орієнтування (o-vinnitsa.blogspot.com). Статистика, анонси, рейтинги, положення змагань – все, що необхідно орієнтувальникам.

 

Єдиноборства

 1. Кудо у Вінниці (kudo.vn.ua). Окрім текстових повідомлень, на сайті розміщується багато фото- і відеоматеріалів.
 2. Організація «Взаємодія» (fc.vn.ua). На сайті можна знайти онлайн-трансляції змагань з різних видів контактних єдиноборств: дзюдо, панкратіону, ушу, греко-римської боротьби тощо.

http://vin-gazeta.net/images/pdf/current.pdf

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу