Футбольний клуб "Нива" Вінниця
27 Червня, 2017, 19:46

«Оболонь-Бровар» – «Нива-В» – 2:1. Коментар Володимира Горілого

Сьогодні, 27 червня, «Нива-В» провела контрольний поєдинок у Києві. Суперником  команди Василя Вовка і Володимира Горілого був міцний першоліговий клуб «Оболонь-Бровар».

У першому таймі кияни виставили неосновний склад, і наша команда відчувала себе на полі досить непогано. Нивівці навіть вийшли вперед. Гол забив потенційний новачок «Ниви-В» – настирний форвард Дмитро Сула. Наш інший нападник Ярослав Браславський пробив по воротах, воротар відбив перед собою, а Сула вдало зіграв на добиванні. 0:1!

До речі, в останній час цей форвард виступав в грузинському клубі «Цхінвалі». А взагалі Дмитро Сула є вихованцем школи одеського «Чорноморця», за який й грав перед від’їздом у Грузію.

Наприкінці першого тайму оболонці зрівняли. На другий тайм господарі поля виставили основний склад. ФК «Оболонь-Бровар» намагалася вирвати рахунок. І їй це вдалося на останніх хвилинах – через неуважність вінницького захисту. М’яч було забито після подачі з флангу. 2:1.

Гру прокоментував головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий:

– Перший тайм був для нас не дуже інформаційним, адже оболонці виставили не найсильніший склад. У другому таймі, коли за «Оболонь» виступали лідери, гра була цікавою і безкомпромісною. Причому наша команда виглядала досить непогано.

– Володимиру Івановичу, як показали себе потенційні новачки?

– У грі прийняли участь кілька кандидатів до нашої команди. Але не будемо «бігти попереду паровоза». У нас ще є час, щоб зробити висновки.

Далі контрольну гру нивівці проведуть на базі у Конча-Заспі. Першого липня, о 17.00, вони гратимуть з «Динамо» (Київ) U-21.

Прес-служба СФК «Нива-В»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу