fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
7 Липня, 2018, 21:19

“Оболонь-Бровар” – “Нива” – 4:1. Огляд, статистика

Сьогодні, 7-го липня, на території навчально-тренувальної бази “Оболонь” в місті Буча відбувся контрольний поєдинок між ФК “Оболонь-Бровар” та ФК “Нива” (Вінниця). Для “пивоварів” цей матч підсумовував другий (двотижневий) збір у рамках підготовки до сезону 2018/19.

Сьогоднішю зустріч біло-зелені провели двома складами, виконавши одразу 11 замін по перерві.

Попри чималу кількість створених гольових моментів у першій половині зустрічі, рахунок вдалося відкрити лише наприкінці тайму. Олег Слободян скористався передачею від Олександра Гуськова, та з лінії карного майданчику, в дотик, відправив м’яч у сітку воріт вінничан. 1-0.

Вже у дебюті другої сорокап’ятихвилинки м’яч вдруге опинився у сітці воріт “Ниви”. Василь Продан скористався закиданням Костянтина Коваленка, й відкрив лік своїм голам на літньому зборі. Збільшити відрив у рахунку пивоварам вдалося зусиллями Богдана Покойового, який з гострого кута наніс точний удар – 3:1. Вже за десять хвилин Покойовому вдалося відзначитися другим м’ячем у сьогоднішній зустрічі, замнувши простріл уздовж воріт.

Не поїхали додому без забитого м’яча і вінничани, проте відзначитися їм вдалося лише на останніх секундах зустрічі (Савошко), й часу на те, аби відігратися, не залишалося.

Фінальний свисток арбітра зустрічі Володимира Новохатнього зафіксував впевнену перемогу “Оболонь-Бровар” над вінницькою Нивою.

Оболонь-Бровар: Федорівський (ФНП 45), Єфремов (Пойовий 45), ФНП (Коваленко 45), Безуглий (Корнєв 45), Шевченко (ФНП, 45), Ткач (Ковбаса 45 (ФНП 68), Улянченко (ФНП 45), ФНП (ФНП 45), Гуськов (ФНП 45), Слободян (Продан 45), Кузін (ФНП 45)

Нива: воротар на перегляді, Андрєєв, Найко, Гарванко, Музиченко, Хохлов, Долінський, Савошко, І. Маляренко, Федосов, гравець на перегляді.

На заміну виходили: гравці на перегляді, Палій, Менжега, Дударенко.

Голи: Слободян 44, Продан 49, Покойовий 74, Покойовий 85 – Савошко, 90.

За матеріалами: fcbrovar.obolon.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу