fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Травня, 2021, 20:32

«Нива» зіграла у бойову нічию з галицькими «Карпатами»

У першому колі чемпіонату України галичани перемогли «Ниву» вдома – 4:2. Після зимової перерви наша команда посилила склад і покращила результати. Тож вболівальники, які вперше за останній рік були допущені на трибуни, розраховували на реванш. Гра проходила 23 травня на стадіоні вінницького СК «Нива».

До гри суперники підійшли не в оптимальних складах. У нас травмувався напередодні Білик, продовжує відбувати дискваліфікацію центральний захисник Хохлов. У гостей  не вдається відновитися аргентинському вінгеру Патанеллі – гучне зимове придбання «Карпат» ще лікується. Не було навіть у запасі досвідченого форварда «Карпат» «Халка»-Худобяка.

Перший тайм вийшов безгольовим. Лише на 32-й хвилині галичанин Авраменко вперше пробив у бік воріт. У вінничан можна пригадати лише момент, коли Маляренко не зміг зачепитися за м’яча після довгої передачі. Пізніше сильно бив Кучер, але влучив в одноклубника Загробського, героя попереднього матчу «Ниви».

А на 37-й хвилині подачу Зеленевича з лівого флангу на дальній штанзі замикав головою Георгієв, але не влучив у ворота. Це був найбільш небезпечний момент першого тайму на дві команди.

В другому таймі гра булав цікавішою. На 61-й хвилині  дальнім ударом Зеленевич потурбував ворота Зеленського, і це був перший удар у рамку воріт (на той момент 2/3 гри). На 72-й хвилині воротар «Карпат» відбив удар Гемеги після зміщення з флангу.

Далі сталася прикра помилка нивівців в обороні. Після скидки Мердеєва Калітов промахнувся повз м’яча, а Семчук, який увірвався у карний майданчик, був збитий Кучером. Роман Лебідь з 11-метрів не залишив шансів Гурідову – 0:1. Восьмий гол півзахисника галичан при чотирьох асістах.

Гості могли б ще закріпити свій успіх, але більше це їм не вдалося. Після паса Георгієва Загорулько впав у карному майданчику (після контакту з Поручинським). Граючий президент з «точки» пробив неідеально, і воротар відбив  м’яч рукою.

В кінцівці гри був видалений захисник гостей Нікітюк, а в більшості «Нива» врятувалася. Георгієв повторно завантажив м’яча у штрафний, і Максим Зеленевич головою підсік м’яча у ворота – 1:1.

MAN OF THE MATCH:: Віктор Георгієв.

Був одним з найактивніших і в кінцівці видав гольову подачу.

Технічні дані

«Нива» (Вінниця) – «Карпати» (Галич) – 1:1

Голи: Зеленевич, 90+5 – Лебідь, 78 (пен.)

Незабитий пенальті: Загорулько, 90 – воротар

Видалення: Нікітюк, 90+1

«Нива» (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Попов, Калітов, Петрук, Кучер, Маляренко, Зеленевич, Загробський, Георгієв, Загорулько.

Запасні: Карабін, Подкуйко, Осмоловський, Гемега, Браславський.

Головний тренер: Володимир Циткін.

«Карпати» (стартовий склад): Зеленський, Поручинський, Матушевський, Нікітюк, Авраменко, Вербний, Лебідь, Козак, Семчук, Мердеєв, Хомченко.

Запасні: Вульчин, Вичижанин, Марушка, Танчин, Страшкевич.

Головний тренер: Роман Гнатів.

Частково використана інформація «СпортАрени»