fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Травня, 2021, 15:06

«Нива» зіграла матчі з уболівальниками і юними футболістами

На цьому тижні «Нива» пропускає тур чемпіонату України. Користуючись нагодою, нивівці провели два товариські матчі – із юними вихованцями ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і вболівальниками. Грали одночасно два спаринги поперек смарагдового газону Центрального міського стадіону. Обидві завершувалися захоплюючими серіями пенальті.

За матчами уважно спостерігав відомий тренер Семен Альтман, який раніше входив до штабу національної збірної України.

-Матч майстрів проти вболівальників – чудовий захід. Він допомагає налагодити комунікацію і дружнє спілкування між ними. Результати «Ниви» у 2021 році говорять самі за себе, а ось за грою вашої команди я особливо не слідкував. До Вінниці потрапив випадково. Зараз на пенсії, перебуваю у творчій відпустці. Допомагаю сину, беру участь у ліцензуванні тренерів, іноді читаю лекції, – розповів Семен Альтман.

На полі проти фанів змагалися президент «Ниви» Артур Загурулько, інші представники адміністрації клубу та футболісти. До середини другого тайму рахунок був приблизно рівним. Лідери вболівальницкого руху Віталій Шкурак і Андрій Пацановський не зважали на авторитети і постійно вели за собою вперед партнерів по команді. Лише в заключній частині другого тайму професіоналам вдалося схилити шальки терезів на свою користь (13:7)

-Матч «Ниви» із вболівальниками відбувається традиційно, починаючи із 2017 року. Погода зараз хороша, газон – також. Отже, грати дуже приємно. За домовленістю вболівальників на полі дещо більше, ніж майстрів. Тому й вдається боротися на-рівних. Окрім того, «Нива» грає у своє задоволення, – сказав Віталій Шкурак.

Поруч проти профі грали вихованці ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. під керівництвом тренера Юрія Дяка. Вони готувалися до старту ДЮФЛ України. Основна частина завершилася із рахунком 2:1, а серія 11-метрових – дружньою нічиєю.

-Я вже втретє беру участь в такому заході. Це активний відпочинок від офіційних матчів. Цікаво подивитися на дитячі емоції під час гри. Вони передаються й нам. Такі матчі дуже корисні – ми передаємо досвід майбутній зміні і заряджаємося від неї, – сказав форвард «Ниви» Ярослав Браславський.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу