fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Квітня, 2021, 18:30

«Нива» здолала лідера групи «Ужгород»

Лідер групи «А» Другої ліги ФК «Ужгород» прибув у Вінницю, вже знаючи про результат матчу галичан. «Карпати» в кінцівці дожали «Волинь-2» і порівнялися із закарпатцями. Тому ФК «Ужгород» не планував нічого іншого, окрім перемоги. Але й вінничани збиралися дати бій фавориту – як раніше «Діназу» (нічия 0:0 на власному полі).

На один із перших кутових з лівого краю висунулися високі вінницькі хлопці. Маляренко від ближньої штанги продовжив подачу на дальній край, де забутий суперниками захисник Хохлов підправив м’яча у сітку – 1:0.

Поки гості не оговталися, ініціативу взяв на себе Сербул. Едуард підключив Георгієва і сам досяг успіху після його подачі з правого флангу. Акуратний удар головою – і 2:0. Спрацювала «одеська зв’язочка» у вінничан.

У гостей також були гольові шанси. Ще на початку гри Гурідов ловив м’яча після точного удару Ряшко зі штрафного, а пізніше Федак перевірив надійність нашого голкіпера.

На початку другого тайму стався третій гол. Лівий захисник Борячук підключив до атаки Загорулько, той перевів м’яча у штрафний майданчик, де Маляренко підправив головою у ворота – 3:0.

У гостей пішли заміни – зняли з гри навіть досвідченого капітана Пуканича. А тим часом захист гостей сам собі «придумав» четвертий гол. Отримавши пас від товариша, Сартина втратив його майже в центрі поля. Граючий президент «Ниви» Загорулько відібрав шкіряного, пробіг пів-поля і з правої ноги пробив в дальній кут – 4: 0.

Гості майже одразу провели гол престижу. Чонка, який вийшов на заміну, зіграв з партнером і влучно пробив по діагоналі в дальній кут – 4:1. «Нива» залишається на восьмій позиції. Але тепер вінничани лише мінімально відстають від «Чайки».

Man of the Match: Ігор Маляренко

Красива командна перемога вінничан – до речі, нещодавно був день народження клубу, тому розгром лідера – відмінний подарунок. Маляренко став асистентом для Хохлова під час першого голу, а також забив сам на початку другого тайму. І це був дуже важливий гол для цієї зустрічі.

Технічні дані

Нива (Вінниця) – ФК «Ужгород» – 4:1

Голи: Хохлов, 3, Сербул, 15, Маляренко, 48, Загорулько, 70 – Чонка, 72

14:00, Вінниця, стадіон СК «Нива»

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ).

“Нива”: Максим Гурідов, Вадим Хохлов, Дмитро Попов, Олександр Борячук, Едуард Сербул, Ігор Маляренко (Артем Осмоловський), Іван Петрук, Олександр Калітов (Володимир Кучер), Максим Ярослав (Браславський), Віктор Георгієв (Віталій Гемега), Артур Загорулько (Дмитро Білик).

На заміні: Іван Карабін, Давид Подкуйко, Деян Федорук,  Денис Громок, Владислав Загробський, Дмитро Бондар.

Тренер: Володимир Циткін

“Ужгород”: Валерій Восконян, Сергій Машталір, Олег Допілка (Максим Минайленко), Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Стефан Федак (Роман Цень), Віктор Ряшко, Адріан Пуканич , Павло Тищук, Олег Вишневський, Вадим Ференцик

На заміні: Михайло Готра, Іван Капустей

Тренер: Володимир Васютик

Частково використана інформація «СпортАрени»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу