fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Липня, 2021, 12:08

“Нива” здолала ладижинський “Авангард”. Коментар головного тренера суперників

10 липня вінницька “Нива” в контрольному поєдинку в Ладижині здолала місцевий “Авангард” – 4:0. Гру прокоментував головний тренер наших суперників Олег Павлюк.

-Які ваші емоції після матчу. Чи вперше довелося грати з таким суперником, як “Нива”?
-Дякую супернику за таку можливість зіграти з ним матч. Команда з
Другої ліги – це важливий досвід для нас. Емоції тільки позитивні. Хочеться подякувати своїм хлопцям за самовіддачу. Звичайно, різниця у класі відчувається, бо в нас команда аматорська. Наразі міжсезоння, і гравці фактично у відпустці. До Ладижина приїхала така відома команда, для нас це як свято. ФК “Нива” – клуб майстрів, перебуває вже на других зборах. Результат матчу показав, хто в яких кондиціях наразі перебуває!

-Кого можете виділили із гравців вінничан?
-Було приємно дивитись на “Ниву”. Це одне ціле, починаючи з воротаря і закінчується нападником. В цілому хороша команда, когось одного виділити не можу.

-Що побажаєте “Ниві” в новому сезоні?
– Це команда з нашого регіону, я слідкую за нею і радію позитивним змінам. Вона непогано провела друге коло чемпіонату України у Другій лізі! Команді майстрів потрібна своя база. Думаю, що тренерський штаб зробить все, щоб колектив проявив максимально високий рівень у новому сезоні, а гравці свої найкращі якості.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу