Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Березня, 2021, 14:43

«Нива» здолала ФК «Ронін» – 4:0

Сьогодні, 10 березня, ФК «Нива» провів черговий контрольний поєдинок. Нашим суперником був аматорський ФК «Ронін» (Київщина). Грали на СК «Нива».

В середині другого тайму господарі поля відкрили рахунок. Фланговий простріл вдало замкнув Бондар, який добре зіграв на випередження. Із рахунком 1:0 й завершився перший тайм.

Одразу після перерви вчергове голом відзначився граючий президент нашої команди Артур Загорулько. Він реалізував вихід віч-на-віч.

За 15 хвилин до кінця матчу швидкий прорив здійснив Ярослав Браславський. Форвард «Ниви» пройшов захист, як ніж крізь масло, і провів третій м’яч нашої команди.

В кінцівці зустрічі ФК «Ронін» міг забити гол престижу. Але після удару із близької відстані шкіряний полетів вище цілі.  Майже одразу наша команда встановила остаточний рахунок 4:0. Вихід віч-на-віч із голкіпером реалізував Загробський.

-Спаринг вийшов хорошим. ФК «Ронін» – непогана команда, тактично грамотно підготовлена. Тому ми дуже задоволені матчем. А ось чи зігруються наші новачки, можна буде сказати приблизно через три місяці, – прокоментував  головний тренер «Ниви» Володимир Циткін.