fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Листопада, 2021, 17:46

«Нива» здобула вольову перемогу над «Любомиром»

ФК «Нива» сьогодні, 6 листопада, у Бучі, грала із «Любомиром» (Ставище, Київська область). Ця команда здобула лише очко в попередніх поєдинках сезону, в тому числі зазнала поразки від вінничан у другому турі (1:3).

Втім, наша «Нива» була у непростому становищі, зважаючи на семиматчову безвиграшну серію, звільнення «за згодою сторін» головного тренера Володимира Циткіна, гравців Борячука і Козьбана. Через травму матч пропускав Зеленевич, через перебір жовтих карток – Худік. Проте на поле повернулися Петрик і Хохлов, а місце у воротах зайняв Гурідов. Виконуючим обов’язки головного тренера став Валентин Вишталюк, який був помічником Володимира Циткіна.

На старті гри гостей очікував «холодний душ». Після розіграшу штрафного удару на 10-й хвилині Лука Надірадзе випередив наших захисників і загнав шкіряного у сітку. 1:0.

Зрівняти рахунок «Ниві» вдалося на 34-й хвилині. Після передачі Дениса Громока, який увірвався у карний майданчик, відзначився Едуард Сербул.

Після перерви «Нива» намагалася діяти активно, «першим номером». Адже, зрозуміло, нічия з аутсайдером команду Вінниці не влаштовувала. Ключовим виявився епізод на 63-й хвилині. Автор забитого м’яча Лука Надірадзе за фол в центрі поля отримав другу жовту картку і був видалений.

«Нива» вперто намагається реалізувати численну більшість. Врешті-решт це призводить до фолу у карному майданчику господарів поля. Його чітко реалізував Артур Загорулько. Наш граючий президент залишається лідером перегонів бомбардирів у групі «А».

До кінця матчу «Нива» зберігала шанси на збільшення своє переваги. Але рахунок залишився незмінним – 2:1 на користь вінничан.

Наша команда нині посідає сьому сходинку турнірної таблиці. Через тиждень вона вдома прийматиме «Чайку» (Петропавлівська Борщагівка, Київська область).

Технічні дані

«Любомир» (Ставище) – “Нива” (Вінниця) – 1:2 (1:1)

06.11.21. Буча. Стадіон “Ювілейний”. 50 глядачів. +10 (Сонячно)

Головний арбітр: Компарь В.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю., Супрунюк П.

Голи: Надірадзе Лука, 10 хв., – Сербул Едуард, 35 хв., Загорулько Артур, 74 хв.(з пенальті)

Жовті картки: Надірадзе Лука, 52 хв., Кравченко, 54 хв., Надірадзе Лука, 64 хв. – Маляренко Ігор, 66 хв., Хохлов Вадим, 76 хв., Кучер Володимир, 88 хв.

Червоні картки: Надірадзе Лука, 64 хв.

«Любомир» (Ставище): 31.Черниш Дмитро, 15.Марчук Андрій (7.Козій Богдан, 46 хв.), 28.Бобров Владислав, 3.Ібадов Орхан, 17.Надірадзе Лука, 10.Кравченко Іоан, 30.Шишкін Сергій, 20.Жданов Дмитро, 29.Мельничук Дмитрій, 71.Ніколашин Євгеній, 13.Бондар Денис (2.Комісар Микита, 82 хв.).

Запас: 88.Овчаров Микита, 22.Сидоренко Ростислав, 11.Павленко Максим, 12.Добровольский Захар, 14.Надобенко Вадим, 9.Марченко Артем, 8.Мельниченко Іван, 18.Юрченко Андрій.

Головний тренер: Лазоренко Вадим

«Нива» (Вінниця): 1.Гурідов Максим, – 33.Слінкін Андрій, 4.Петрик Дмитро, 13.Сербул Едуард, 3.Хохлов Вадим, 7.Георгієв Віктор, 5.Калітов Олександр, 6.Граматік Констянтин (8.Кучер Володимир, 69 хв.), 70.Брижчук Антон (11.Маляренко Ігор, 60 хв.),  34.Громок Денис (17.Бондар Дмитро, 87 хв.), 10.Загорулько Артур.

Запас: 35.Шкарбан Євгеній, 25.Гавриленко Владислав, 22.Чухно Валерій, 9.Мулик Володимир.

В. о. головного тренера: Вишталюк Валентин