fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
1 Серпня, 2021, 11:06

«Нива» здобула першу перемогу в сезоні

Після поразки в стартовому турі чемпіонату України з футболу від «Епіцентру» із Дунаївців (із рахунком 0:1) вінницькій «Ниві» було потрібно реабілітуватися. У останній день липня підопічні Володимира Циткіна приймали «Любомир» (Ставище, Київська область), дебютанта Другої ліги.

Вже зі стартових хвилин нивівці на очах двох тисяч вболівальників почали накочувати хвилі атак на ворота суперників. Гості грали від оборони, але із великим трудом стримували тиск вінницьких футболістів.

Перед перервою рахунок відкрив Ігор Маляренко, який влучно замкнув головою подачу із кутового Олександра Борячука. Це була награна комбінація цієї зв’язки. Загалом протягом першої половини зустрічі «Нива» нанесла у бік воріт гостей  15 ударів, гості – один. Щоправда, саме він міг завершитися голом, а нашу команду тоді дивом врятував надійний воротар Максим Гурідов.

Після відпочинку обидві команди почали робити заміни, і малюнок гри дещо змінився. Щоправда, «Нива» й надалі утримувала ініціативу. На 53-й хвилині після подачі Дениса Громока, який повернувся на поле після травми, суперник зіграв рукою. Суддя призначив пенальті, який технічно гарматним пострілом реалізував капітан нашої команди Олександр Калітов. 2:0!

Здавалося, бути розгрому, адже «Нива» продовжила тиснути і майже всі атаки завершувала ударами різного ступені складності. Але на 70-й хвилині нашу команду чекав «холодний душ». Після розіграшу штрафного удару Ілля Терещенко вистрибнув вище за всіх і головою поклав м’яча у ціль. 2:1.

Втім, остаточну крапку у матчі поставив граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, який вийшов на заміну. Він сильно пробив із-за меж карного майданчику, і шкіряний влетів точно у кут воріт гостей.

Отже, 3:1, і «Нива» набирає перші очки в чемпіонаті України. Наступну гру наша команда проведе в гостях сьомого серпня проти «Чайки» (Петропавлівська Борщагівка). Вона має після двох турів в своєму активі одне очко.

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу. 2 тур.

«Нива» (Вінниця) – «Любомир» (Ставище) – 3:1

31.07.2021 Вінниця. Центральний міський стадіон. 2000 глядачів. +29 (Сонячно)

Голи: Маляренко, 37 хв., Калітов, 53 хв., Загорулько, 83 хв. – Терещенко, 70 хв.

Жовті картки: Георгієв, 90 хв. – Ібадов, 6 хв., Паламарчук, 10 хв., Воронін, 74.

Головний арбітр: Кєвліч Є.

Асистенти арбітра: Запоріжський А., Соколовський Б.

«Нива» (Вінниця): 1.Гурідов Максим – 23.Борячук Олександр, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 13.Сербул Едуард, 34.Громок Денис (70.Брижчук Антон, 70 хв.), 6.Граматік Констянтин (44.Худік Роман, 70 хв.), 5.Калітов Олександр (10.Загорулько Артур, 64 хв.), 77.Зеленевич Максим (9.Браславський Ярослав 46 хв.), 7.Георгієв Віктор, 11.Маляренко Ігор (8.Кучер Володимир, 88 хв.)

Запасні: 35. Шкарбан Євген, 17.Бондар Дмитро, 99.Костюк Євгеній, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав.

Головний тренер: Циткін Володимир.

«Любомир» (Ставище): 84.Ординський Роман – 21.Паламарчук Іван (10.Кравченко Іоан, 60 хв.), 29.Мельничук Дмитро, 2.Горбаток Данило, 3.Ібадов Орхан, 5.Кияниця Артем, 9.Марченко Артем (11.Валієв Ельвін, 79 хв.), 27.Трубніков Олег, 12.Добровольський Захар, 13.Бондар Денис, 25.Терещенко Ілля.

Запас: 99.Митрушин Сергій, 4.Попов Єгор, 7.Козій Богдан, 24.Лісняк Володимир, 15.Марчук Андрій, 16.Воронін Анатолій.