fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Березня, 2020, 21:30

«Нива» вдома розійшлася миром із «Поділлям» – 1:1

Сьогодні, 6 березня, ФК «Нива» провів черговий контрольний поєдинок. Наша команда на СК «Нива» грала проти «Поділля» (Хмельницький). Вона вийшла на поле в такому стартовому складі: Гурідов (в), гравець на перегляді, Попов, Дворовенко, Калітов, Федорук, Демченко, брати Брижчуки, Загорулько, Браславський.  Після перерви на поле виходили: Подкуйко, Громок, Підопригора, Івашків.

На початку гри господарям поля вдалося непогана комбінаційна така, яку вдало завершив Антон Брижчук. 1:0.

На жаль, перед перервою «Поділля» спромоглося відігратися. За словами тренерів, сталося це через помилку Владислава Дворовенка, який віддав невдалу передачу на Калітова. Більше голів не було забито. Отже, 1:1.

– Я задоволений грою в першому таймі. Він вийшов для «Ниви» непоганим. За виключенням мілких помилок, які призвели до взяття наших воріт. А ось гра нивівців в другому таймі не задовольнила. Після перерви у нас були проблеми в середині поля. Зокрема, Давид Подкуйко не впорався зі своїми обов’язками, – сказав головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький. – Щодо «Поділля» – це добротна команда, яка зберегла досвідчених гравців.

Вже відомий наступний суперник «Ниви» в контрольних поєдинках. Це «Черкащина-Академія». Ми гратимемо 13 березня на виїзді о 14-й годині. 

Пресслужба ФК «Нива”

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу