«Нива» вдома поступилася «Оболоні-2»

В другому турі чемпіонату України з футболу (друга ліга) «Оболонь-2» (Буча) у Вінниці зустрічалася з «Нивою». Старт сезону для обох колективів видався невдалим, тому у цьому матчі всі були налаштовані здобути позитивний результат та залікові пункти до турнірної таблиці. На жаль, підопічним Олега Шумовицького це не вдалося.
«Нива» швидко відкрила рахунок. Вже на 4-й хвилині Ярослав Браславський з правого флангу прострілив у штрафну на самотнього Дениса Громока, який і відкрив рахунок у зустрічі. 1:0!
“Пивоварам” вдалося на 39-й хвилині зрівняти рахунок. Юрій Мате із далекої відстані точнісінько вцілив в “дев’ятку”. У голкіпера було мало шансів відбити удар. За нічийного рахунку 1:1 команди пішли на перерву.
Другий тайм для вінничан розпочався не найкращим чином. Олександр Калітов отримав друге попередження і залишив свою команду в меншості. Вже за лічені хвилини оболонці втілили цю перевагу в забитий м’яч. Дмитро Касімов пройшов правим флангом, обігрався з Владиславом Майдановичем і завдав точного удару.
А на 86-й хвилин Дмитро Касімов позбавив «Ниву» будь-яких сподівань на позитивний результат. Після подачі кутового голкіпер Іван Музичка відбив м’яча точно в ноги вінгеру суперника, який, змістившись в центр, відправив його у ворота. Отже, 1:3 на користь гостей.