fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Жовтня, 2021, 18:23

«Нива» вдома поступилася лідеру групи

У минулому турі вінницька «Нива» не грала у Черкасах через спалах коронавірусу у складі ЛНЗ. А до цього вінничани не вигравали у чемпіонаті п’ять матчів поспіль, з 11 вересня. Тому настрій господарів поля на поєдинок проти лідера групи був зрозумілим. «Лівий берег» вже оговтався від поразки у Львові, яка трапилася ще на початку жовтня, і після цього виграв три матчі поспіль. Для того, щоб фінішувати у першому колі лідером групи, киянам важливо було не програти у Вінниці.

Але столична команда приїхала в гості до «Ниви» за перемогою, що продемонструвала вже перша хвилина гри. Морозенко забіг в атаці зліва від воріт, зробив навіс у воротарський майданчик, звідки Акименко пробив головою. Шкарбан потягнув м’яч з лінії воріт, але першим на добиванні був Іван Петренко. Це була 53-а секунда матчу – 0:1.

Далі команди обмінялися кількома небезпечними випадами. Гра проходила на зустрічних курсах до того, як «Лівий берег» подвоїв рахунок з пенальті. До речі, щодо цього епізоду на 28 хвилині, то є питання до арбітра матчу. Так, Морозенко увірвався до карного майданчику. Але здалося, що він відпустив від себе м’яч, після чого просто послизнувся і попав під Петрика, як під каток. Можливо, там трохи раніше Бондар встиг зачепити рукою гравця команди гостей, але у будь-якому випадку рішення судді на його совісті. Пенальті чітко реалізував Андрій Співаков – 0:2.

«Нива» ще до перерви намагалася відіграти хоча б гол, але численні стандартні положення у воріт «Лівого берега» не призвели до взяття воріт. Продовжували господарі поля вести атаки на ворота киян і у другому таймі. До його середини тиск «Ниви» зростав і апогеєм став стандарт на 65 хвилині. Граматік зробив навіс у карний майданчик, а Георгієв, вигравши верхову боротьбу, ударом головою потрапив у стійку. Мав добивати Калітов, але в нього удар не вийшов. За дві хвилини вінничани мали чудовий шанс після розіграшу кутового, але Проценко врятував «Лівий берег».

А далі гостям вдалося трохи відвести гру від своїх воріт і зберегти переможний рахунок до фінального свистку. Отже, «Лівий берег» фінішує у першому колі на чолі турнірної таблиці, а ось «Нива» без свого лідера і президента Артура Загорулька не може виграти вже шість матчів поспіль.