fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Лютого, 2021, 22:08

«Нива» вдома переграло першолігове «Полісся»

18 лютого у Вінниці «Нива» приймало команду першої ліги «Полісся» (Житомир). Цікава

контрольна гра тривала 4 тайми, по 30 хвилин кожен.

До 90 хвилини вінничани грали в такому основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Т. Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський. На початку першого з таймів вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого рахунок подвоїв Денис Громок.

На четвертий тайм переважно вийшов молодіжний склад: Гурідов (в), Петрук, Федорук, Осмоловський, Підопригора, Пранман, Овсяницький, Білик, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Він не розгубив перевагу господарів. Отже, перша перемога оновленої «Ниви» на чолі із Артуром Загорульком і Володимиром Циткіним – із рахунком 2:0 над серйозним суперником.

-Ми не зациклювалися на тому, що граємо проти команди першої ліги. Важливіше було провести хороший спаринг. Тому ми й погодилися грати із «Поліссям» навіть у такому незвичному форматі. Матч провели фактично два склади, тому він вийшов дуже корисним, – коментує Володимир Циткін.

За словами тренера, позитивний результат проти колективу із більш високого дивізіону не є випадковим.

-Наші футболісти потроху прогресують. Вони добре працюють на тренуваннях, зігруються, що й дає результат. Безумовно, перемогу допомогло здобути й те, що суперник помилявся, а ми реалізували свої гольові моменти, – додав пан Циткін.

Пресслужба ФК «Нива»

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу