«Нива» (В) – «Нива» (Т) – 0:1. Прикрий пенальті в кінцівці гри

«Нулі» на табло зберігалися до самих останніх хвилин, поки Гатала з лівого флангу не спробував на швидкості увірватися до штрафного, наткнувшись на підніжку Бондарчука – пенальті!

Коли до фінального свистка залишаються лічені миті – не так просто видати нестандартне рішення. Тим більше, обведення завжди чревато втратою м’яча і контратакою. Але, саме так ризикнув Ігор Гатала, заробивши для своєї команди пенальті, який призвів до перемоги.

Литовченко з 11-метрової позначки пробив у правий від воротаря кут, куди і стрибнув Гурідов, але м’яча голкіпер не дістав – 0: 1.

Програвши, вінницька команда упустила шанс піднятися на друге місце, а тернопільський колектив – вже сьомий.

Технічні дані
«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Тернопіль) – 0:1

Нива” В: Гурідов, Менжега (Когут 44), Дугієнко, Адаменко (Яськов 70), Бондарчук, Коровіков, Брижчук, Демченко, Маляренко (Рогозін 77), Малєй, Браславський. Запасні: Льопка, Богач, Подкуйко, Палій. “Нива”: Механів, Залізняк, Хохлов, Демчук, Радюк, Мороз, Бровко (Хруставка 90+3), Дедух, Волохатий (Проців 79), Гатала (Бідний 89), Литовченко Запасні: Сидоренко, Кірієнко.

Гол: Литовченко, 85 (з пенальті)
15:00. м Вінниця. Стадіон СК «Нива». 1600 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк)

Жовті картки: Менжега Олександр (42), Адаменко Роман (57), Малєй Юрій (90) – Радюк Тарас (8), Хохлов Вадим (11), Дедух Руслан (16), Залізняк Валентин (53), Демчук Максим (82)

За матеріалами: СпортАрена, сайт ПФЛ.