fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Вересня, 2021, 19:53

«Нива» в гостях здолала черкаський «Дніпро»

Вінницька «Нива» за останній час підсилилася 4 виконавцями, серед яких майже всі (окрім 15-річного нападника Володимира Мулика) – досвідчені і висококваліфіковані. Це красномовно засвідчує турнірні амбіції клубу Артура Загорулька і Володимира Циткіна.

«Нива» мала підтверджувати свій статус фаворита у грі 7-го туру в гостях проти «Дніпра» (Черкаси). І нашій команді це вдалося. Цікаво, що одним із лідерів «Ниви» нині є Віктор Георгієв, який раніше виступав за команду «Черкащина».

Вже з самого старту нивівці почали тиснути на господарів поля. І це могло швидко втілитися у забитий м’яч. На 4-й хвилині після удару Євгенія Костюка шкіряна куля «поцілувала» поперечину.

На 11-й хвилині небезпечно «огризнулися» черкащани: Даніїл Чижик пробивав у рамку, але Максим Гурідов спромігся витягнути снаряд і повести на кутовий.

Взагалі кажучи, в другій половині тайму гра майже вирівнялася. Пару гольових моментів мав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, але м’яч вперто летів поруч зі штангою.

Після великої перерви вінницькі футболісти знову почали пресингувати суперника на його половині поля, і на 49-й хвилині було відкрито рахунок. Віктор Георгієв вивів на ударну позицію в карному майданчику Дениса Громока, який вийшов на заміну. І той не схибив, вціливши у кут воріт! 0:1.

Далі гра йшла переважно під контролем нашої команди, яка в гостях продовжувала діяти «першим номером». Хоча й господарі мали гольові можливості. Приміром, на 66-й хвилині в тісняві біля наших воріт пару черкащан ледь не проштовхнули ігровий снаряд у ціль.

Остаточну крапку у грі поставив Артур Загорулько. Після розіграшу штрафного удару він головою з близької відстані вразив ціль. Причому протидії із боку оборонців «Дніпра», які залишили нашого небезпечного голеадора на самоті, не спостерігалося.

Отже, 0:2, перемога «Ниви» на класі. Але всі наші конкуренти також здобули перемоги. Тому вінницькі футболісти продовжують залишалися на четвертій сходинці турнірної таблиці групи «А» другої ліги.

Наступну гру «Нива» проведе 11 вересня проти дебютанта дивізіону – АФСК Київ.