fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
30 Травня, 2021, 16:32

«Нива» в гостях забила три сухих м’ячі «Рубікону»

Оновлена «​​Нива» досить сильно проводить другу половину чемпіонату України та з прицілом на наступний сезон прагне фінішувати якомога вище. Є реальні шанси поборотися за шосте місце. Для цього вінничанам треба було виграти в Київській області. «Рубікон» виглядав відповідним суперником: 11-е місце, мав на сім очок менше, сім турів безвиграшної серії – за цей час столична команда набрала всього два очки.

Оптимізму вболівальникам  додавало й повернення після відбуття дискваліфікації до основи провідного захисника Вадима Хохлова. А також те, що у заявці в запасі було 10 футболістів. Тож тренеру Володимиру Циткіну було ким підсилювати гру.

Але перший тайм показав, що досить непоганий за іменами склад «Рубікона» спроможний гідно боротися. Кияни досить активно почали матч, і нивівцям довелося відбиватися. В одному моменті гравець господарів поля   Пилипенко навіть відправив м’яча у ворота «Ниви», але з офсайду.

«Нива» непогано діяла в захисті, але спочатку важкувато створювала гольові моменти. За дебютний відрізок можна згадати лише шанс у Загорулька, але граючий президент не зміг переграти кіпера. Перспективним був штрафний за 23-й хвилині, проте Загорулько не влучив у ворота метрів з 20-и. На 30-й хвилині з правого кута воротарського запустив м’яча вище воріт Георгієв. Він же неточно пробив головою після флангової подачі.

Перед перервою і кияни провели кілька масованих атак, в центрі уваги яких був Тищенко. А після перерви досвідчений вінгер «Рубікону» Зарічнюк перевірив кіпера Гурідова потужним пострілом.

«Нива» в другому таймі за підтримки власних вболівальників на трибунах заграла активніше. І розписалася в чужих воротах тричі. Спочатку після подачі кутового Петрук скинув м’яча головою, і Артур Загорулько чудово вдарив через себе. 0:1.

Надалі «Нива» контролювала хід гри. Наша команда зміцнила свою перевагу, коли Ігор Маляренко головою замкнув кутовий після подачі Калітова. 0:2!

Коли активний Браславський, який вийшов на заміну, заробив штрафний, Максим Зеленевич, з правої ноги блискуче обгорнув м’яча вздовж стінки – 0:3.

Отже, «Нива» обійшла «Чайку», і з 27 очками вийшла на шосте місце за підсумками 24 туру. Наступну гру вінницькі футболісти проведуть 4 червня – вдома проти одного із лідерів, ФК «Епіцентр» (Дунаївці

Man of the Match: Віктор Георгієв

Вся група атаки на чолі із Загорулько була активною. Але виділимо  технічного Георгієва, який добре виконував стандарти, міг забивати сам і віддавав тонкі передачі.

Технічні дані

«Рубікон» (Київ) – «Нива» (Вінниця) – 0:3 (0:0)

Голи: Загорулько, 57, Маляренко, 73, Зеленевич, 85.

с. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена».

Арбітр: Д. Федан (Александрія)

«Рубікон» (стартовий склад): Прокопенко, Ясницький, Ходуля, Новіков, Зарічнюк, Цурупін, Копитов, Кабанюк, Боровик, Пилипенко, Тищенко.

Запасні: Майборода, Безпалий, Блізно, Глущук, Карвацький, Коверник, Марченко, Нянками, Швець.

Головний тренер: Сергій Литовченко.

«Нива» (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Кучер, Калітов, Маляренко, Петрук, Зеленевич, Георгієв, Загорулько.

Запасні: Карабін, Подкуйко, Осмоловський, Загробський, Браславський, Борячук, Гемега, Громок, Бондар, Білик. Головний тренер: Володимир Циткін.

Частково використано матеріал «СпортАрени»