fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Жовтня, 2020, 17:53

«Нива» в гостях поступилася лідеру групи «Ужгороду»

Уже в другому виїзному матчі поспіль вінничани показують добротний футбол і ні в чому не поступаються супернику, який є фаворитом. Адже «Ужгород» утримує лідерство в групі «А» другої ліги. Нагадаємо, що “Нива”, яка поки що в аутсайдерах, грає складом, переважно зібраним із колишніх аматорів і випускників місцевих футбольних шкіл. Наша команда набирається досвіду і поступово покращує гру.

Вже на 5-й хвилині «Ужгород» міг відкривати рахунок. Денис Скотаренко розстрілював Івана Карабіна із близької відстані, але воротарю вдалося відбити м’яча.

На 20-й хвилині нивівець Олександр Борячук зробив чудову передачу в карний майданчик на Давида Подкуйка. Проте нашому гравцю не вдалося поцілити у рамку воріт. Отже, в першому таймі рахунок так і не було відкрито.

Під кінець години ігрового часу лідеру вдалося забити. Це було це в ситуації «11 на 10», так як Ярославу Браславському в цей час надавали допомогу лікарі за межами поля. Досвідчений Адріан Пуканич отримав м’яча в центрі поля і разом з партнерами опинився із захисниками “Ниви” в ситуації «три в три». Але 15-й номер вирішив взяти ініціативу в свої руки і, змістившись справо, пробив по недоступній траєкторії в дальній кут. 1:0.

Другий гол прийшов в результаті контратаки господарів – Юрій Чонка розігнав її лівим флангом і віддав своєчасний пас на Адріана Пуканича, який з п’яти метрів не схибив.  Претензії гравців “Ниви” з приводу ймовірного положення поза грою у капітана “Ужгорода” були. Але, на думку арбітра, безпідставні.

Було б несправедливо, якби гостям не вдалося відзначитися забитим м’ячем. Вийшовши на заміну, Максим Підпригора використовував пас партнера, який вдало зіграв на перехопленні в центрі поля. 2:1.

Був у нашої команди і момент для порятунку, але надійно зіграв голкіпер господарів.

«УЖГОРОД» – «НИВА» (Вінниця) 2:1 (0:0)

Голи: Пуканич (59, 76) – Підопригора (85)