fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Квітня, 2021, 9:22

«Нива» U-19 в гостях поступилася одноліткам із Чернівців

Тривають змагання Першої ліги чемпіонату України з футболу серед гравців до 19 років (U-19). У ньому бере участь й молодіжна «Нива», головним тренером якої є колишній капітан і наставник флагмана вінницького футболу Колінс Нгаха.

На жаль, юні нивівці поступилися і в другому офіційному матчі у 2021 році. Цього разу – в гостях одноліткам з ФСК “Буковина” (Чернівці). Рахунок гри – 0:2. Нагадаємо, в першому колі вінничани вдома також програли буковинцям із рахунком 4:6.
Підсумок матчу у Чернівцях прес-службі нашого клубу прокоментував тренер «Ниви» U-19 Олександр Квятковський:

-Ми грали в Чернівцях на-рівних. Навіть мали більше гольових моментів, але не реалізували їх. Нині команда суттєво перебудовується, адже склад оновлено приблизно наполовину. Деякі гравці минулорічного складу вже не проходять до «Ниви» U-19 за віком, інші знизили вимоги до себе.

До завершення Першої ліги чемпіонату України з футболу серед гравців до 19 років залишилося 4 тури. «Нива» U-19 перебуває в середині турнірної таблиці.

Наступну гру нивівці гратимуть на полі Палацу дітей та юнацтва цієї неділі. Нашим суперником буде колектив Чорткова (Тернопільська область).

Прес-служба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу