Футбольний клуб "Нива" Вінниця
29 Жовтня, 2020, 17:55

«Нива» U-19 на власному полі поступилася «Буковині» U-19

Сьогодні, 29 жовтня, вінницька «Нива» U-19 на полі Палацу дітей та юнацтва провела четвертий поєдинок у чемпіонаті України серед однолітків. Наша команда, яка посідала другу сходинку в групі і претендувала на першу позицію, поступилася «Буковині» U-19, що йшла третьою.

Нивівці вийшли на поле у такому стартовому складі: Дядюсь (в), Гнатюк, Посвалюк, Кульчицький, Мартинов, Овсяницький, Нагайський, Вітюк, Хименюк, Баланюк, Соболь.

Наша команда швидко, на 6-й хвилині, відкрила рахунок зусиллями Дениса Соболя (після рикошету). Буковинці спромоглися зрівняти, коли вінницькі захисники не розібралися в ситуації. Але «у роздягальню» капітан «Ниви»  U-19 Богдан Нагайський вдало ногою замкнув простріл партнера. 2:1 після першого тайму.

На початку другої половини гри суперники обмінялися голами. Гості використали помилки нашого захисту, а Володимир Вітюк вийшов віч-на-віч і перекинув шкіряного через голкіпера. 3:2.

На жаль, через невдалу гру захисту нивівців і голкіпера Захара Дядуся буковинці відзначилися тричі поспіль. 3:5.

За 10 хвилин до фінального свистка Ілля Мартинов подарував місцевим вболівальникам надію, вразивши ціль. Шанси врятувати гру були. Але гості зі штрафного на останній хвилині встановили остаточний рахунок – 4:6.

–До поразки призвели помилки в обороні і недостатня реалізація створених гольових моментів,  –  прокоментував тренер  «Ниви»  U-19 Олександр Квятковський