«Нива» U-19 – «Горизонт» (Хоньківці) – 4:1 і 2:2

«Нива» U-19 веде підготовку до сезону. Наш колектив днями провів два контрольних поєдинки проти однієї із кращих команд першої ліги чемпіонату області – «Горизонта» (Хоньківці, Могилів-Подільський район). Перша гра завершилася із рахунком 4:1 на користь юнаків. Голи в складі «Ниви» U-19 забивали Ашот Гукасян, Максим Підопригора, Євгеній Костюк і Данила Драбатий.

– Матч проходив за нашої очевидної переваги. Було помітно велике бажання юних гравців проявити себе, – прокоментував тренер «Ниви» U-19 Олександр Дуднік.

В наступній грі проти цього ж суперника «Нива» U-19 впевнено вела із рахунком 2:0. У воротах суперників розписувалися Євгеній Костюк і Данила Драбатий. Але на 60-й хвилині нивівські тренери повністю змінили склад. Це дало можливість «Горизонту» вирівняти гру – 2:2.

– Ми умисно змінили кращих гравців, аби перевірити у грі резерв і потенційних кандидатів до команди, – пояснив Олександр Дуднік.

Наступну гру «Нива» U-19 проведе завтра, 17 серпня. На стадіоні «Олімп» ВНТУ вона приймає ФК «Томашпіль», учасника вищої ліги чемпіонату області. Початок матчу – о 17.00. Вхід – вільний!

Прес-служба ФК «Нива»