«Нива» – «Світанок-Агросвіт» – 2:4

Вчора, 10 липня, вінницька «Нива» провела контрольний поєдинок. Грали на стадіоні «Олімп» ВНТУ. Суперником колективу Вадима Кудіярова і Колінса Нгахи був «Світанок-Агросвіт» (с.Шляхова, Бершадський район). Це чинний чемпіон і володар Кубку області серед аматорів.

На поле виходили переважно футболісти, які в сезоні гратимуть за новостворений колектив «Нива» U-19. Окрім них, були лише два досвідчених футболістів на перегляді.

Перший тайми завершився із рахунком 2:1 на користь аматорів. Гол за нивівців з пенальті забив футболіст, який перебуває на перегляді. В другому таймі картина була аналогічною, а в складі «Ниви» відзначився Ашот Гукасян, випускник ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Отже, 4:2 – перемога «агросвітовців».

– «Світанок-Агросвіт» – сильний колектив, який візьме участь в чемпіонаті України серед аматорів. Цікаво було перевірити нашу молодь на фоні такого суперника. Вони показала себе непогано, – сказав  головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха. – 14 липня ми знову зіграємо проти «Світанка-Агросвіта». Початок гри на стадіоні ВНТУ – 11.00. Але гратиме вже основа нашої команди!

Сьогодні «Нива» проводить черговий контрольний матч. Основа команда на Київщині поміряється силами із «Діназом», суперником нашої команди у чемпіонаті України.

Прес-служба ФК «Нива»