fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Червня, 2021, 9:53

«Нива» шукає футбольне поле для тренувань

Керівництво футбольного клубу «Нива» шукає нове поле для тренувань та сподівається на підтримку меценатів. Нинішній Локомотив вже занадто «зношений».  Що стало передумовою та які шляхи вирішення проблеми знайшли спортсмени — читайте далі в матеріалі.

 

У вінницької футбольної команди «Нива» немає власного поля. Відтак тренуватися всі ці роки спортсменам доводилося на території політехнічного університету, на «Хіміку» та найчастіше на «Локомотиві». Про це розповідає спортивний директор клубу Олексій Свіріда й додає, що останній стадіон вже не придатний для занять. За його словами, хоч проблема з відсутністю тренувальної бази перед клубом стояла завжди, завдяки новому керівництву та новим гравцям, яких залучили в команду, питання піднялося на поверхню зараз.

-За короткий проміжок часу ми показали хороші результати на сезоні. Проте скільки б класних гравців чи грошей у тебе не було, якщо немає власної спортивної бази для тренувань, протягнути і розвиватися дуже важко, — зазначає Олексій Свіріда.

Він також розповідає, що для повноцінного відновлення гравців та можливості тренувати дітей, керівництво клубу задумується про облаштування відновлювального кабінету та басейну. Однак поки що це лише мрії…

-Ми не хочемо залежати від когось і просити: «Дайте нам годинку потренуватися, бо в нас на носі чемпіонат України», — пояснює він.

Наразі ж шукають альтернативу на певний час та залучають до цього всіх, кого можливо. Окрім місцевої влади адміністрація «Ниви» веде перемовини й з навчальними закладами області.

— Президент клубу спілкується з владою та чиновниками про це, нещодавно була зустріч з головою облради. Обговорювали ймовірну підтримку від області, — розповідає Олексій Свіріда. — А поки що виїжджати на тренування будемо за межі Вінниці, в районах будемо винаймати поля в інших шкіл та команд, якось будемо намагатися взаємодіяти, щоб проводити тренувальні збори. Найближчим часом будемо тренуватися в Калинівці, якщо, звісно, домовимося. Але я сподіваюся, що нам підуть назустріч.

 

Тим часом антимонопольний комітет дав карт-бланш Вінницькій міськраді на дотації КП «Центрального міського стадіону». Відповідне рішення розмістили на сайті АМК. «Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/102-20-ДД про державну допомогу Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради комунальному підприємству «Центральний міській стадіон» з метою створення умов для розвитку сучасної і доступної спортивно-оздоровчої інфраструктури», — йдеться у повідомленні.

За інформацією: vn.20minut.ua

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу