fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Квітня, 2021, 17:46

«Нива» розійшлася миром із «Діназом» – 0:0

Якщо в попередніх турах у 2021 році вінницька «Нива» грала із молодіжними командами – «Карпатами», «Волинню-2» і «Оболонню-2», то тепер в гості прибув один з лідерів групи «А» другої ліги  «Діназ». Він ділив 1-2 місця із «Ужгородом». В його складі був добре відомий вінничанам Антон Брижчук – колишній лідер півзахисту «Ниви». У минулому турі він забив у центральному матчі: «Діназ» – «Ужгород» (1:1). Серед ще знайомих вінничанам гравців у «Діназа» був також досвідчений півзахисник Бовтрук – це коли з Федорчуком, Герасімцем, Козьбаном, Пилявським вони разом запалювали в Першій лізі.

«Нива» виставила досить атакуючий склад, в якому був граючий президент клубу Загорулько. А ось президент «Діназа» Капаністий залишився в цьому матчі в запасі. В першому колі він вийшов на заміну і з пенальті забив вінничанам (гра в Київській області завершилася із рахунком 5:1 на користь виш городців).

Вже на 5-й хвилині «Діназ» успішно проекземенував оборону господарів. Бриженко продрався через правий фланг і видав пас майже на однофамільця Брижчука – але Антон пробив повз воріт. Через дві хвилини Банасевич виявився на куту воротарського після рикошету, проте теж вдарив погано – точно в руки голкіперу. Ще хвилин через п’ять навіс Бриженко головою завершував Брижчук – вище.  Після тривожного стартового відрізку, почала атакувати «Нива». На навіси зі стандартами відгукувалися не лише атакуючі гравці, але й хлопці із захисту – як Попов або Калітов.

На другий тайм команди вийшли з бажанням змінити нулі на табло. Чудово зіграв після перерви Георгієв: лишив м’яч захиснику, але той метрів з 18-и пробив повз воротами. Аналогічним чином вінничани на чолі із Маляренком не змогли перевести м’яч у дальній кут. У відповідь  – шалений момент Брижчука.

Нульова нічия показала, що «Нива» стала досить сильною, щоб всерйоз протистояти лідерам Другої ліги.

Технічні дані

«Нива» (Вінниця) – «Діназ» (Вишгород) – 0:0

13:00. Вінниця, стадіон «Хімік».

Арбітр: Н. Богатир (Запоріжжя)

«Нива» (стартовий склад): Гурідов, Бондар, Хохлов, Попов, Борячук, Калітов, Петрук, Маляренко, Георгієв, Зеленевич, Загорулько.

Запасні: Карабін, Сербул, Осмоловський, Кучер, Громок, Підкуйко, Білик, Федорук, Браславський. Головний тренер: Володимир Циткін.

«Діназ» (стартовий склад): Крикнін, Банасевич, Дмитренко, Волошин, Трубочкін, Бриженко, Белич, Старенький, Помазан, Брижчук, Киріенко.

Запасні: Крупніченко, Ізотов, Корешков, Ичанський, Русьян, Бафталовский, Добровольский, Апанчук, Капаністый, Крохмаль.

Головний тренер: Володимир Бондаренко.

Частково використана інформація «СпортАрени»