fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
27 Березня, 2021, 20:35

«Нива» реваншувалася у «Волині-2»

В першому матчі поточного чемпіонату України вінницька «Нива» програла «Волині-2» (Луцьк) – 1:3. Тож в стартовому поєдинку другого туру вінничани прагнули реваншуватися.

«Нива» надихнулася першим офіційним матчем 2021 року – яскрава перемога 4: 2 над львівськими «Карпатами» окриляла перед візитом не менше молодої команди «Волинь-2». Тем більше, лучане після вчорашнього поєдинку першої клубної команди (перемога 2: 0 над тернопільською «Нивою») не могли розраховувати на допомогу когось з основних виконавців.

Вінничани кинули у бій бойовий і, в принципі, прогнозований склад. Змінили дві позиції: замість Карабіна у воротах був Гурідов, а Білика в «старті» замінив лівий захисник Борячук. Оновлена ​​«Нива» з перших хвилин пішла вперед й повела в рахунку. Після ауту з лівого флангу виникла «свіча» над штрафним гостей, на яку встиг новачок Петрук. У стрибку головою Іван закинув м’яча у ворота – 1:0.

На куражі Нива могла забивати не тільки раз, але й два, і три, і чотири. Свій фірмовий удар видав Борячук. Слідом Георгієв ледь не замкнув подачу на дальню штангу, також й Загорулько мав забивати.

Тим часом «Волинь-2 гостро огризнулась: удар Теслюка успішно заблокував захисник Борячук, а далі воротар Гурідов перевів важкий м’яч на кутовий.

Незабаром «Нива» зміцнила свою перевагу. Борячук винес м’яча зі своєї половини на хід Загорулько. Назустріч висунувся воротар. Коркодим задумав правильно – винести м’яч у поле. Ось тільки не розрахував, що там буде Віктор Георгієв, який здалеку перевів шкіряного у ворота – 2:0. Швидка реакція і хороше виконання.

В першому таймі рахунок більше не змінився – хоча Маляренко, Загорулько і Борячук робили все, щоб Коркодим не сумував. У тому числі, воротар «Волині-2» потягнув шикарний штрафний від винницького «Роберто Карлоса».

Не лінувалися команди й після перериви. Якщо Загорулько і Петрук по воротах не влучили, то хитрий удар Георгієва довелося відбивати. Граючого президента в простій ситуації Мороз збив борцівським прийомом. В підсумку від арбітреси Козорог жовта і червона картка, «Волинь-2» залишається в меншості.

Це «зелено-білі» реалізували через десять хвилин. Браславський, що вийшов на заміну, видав шикарну розрізну на Загорулько, і Артур пробіл повз голкіпера – 3:0. На жаль, №10 Ниви не дограв матч до кінця через другу жовтку картку.

Попереду у «Ниви» матчі із «Діназом», «Ужгородом», «Поділлям», «Карпатами» (Галич), «Епіцентром». Але за два перших матчі 2021 року «Нива» провела сім голів і з 12 очками увійшла в серединку таблиці. Тож сподіваємося на продовження!

 

Man of the Match: Віктор Георгієв («Нива»)

Командна, колективна перемога вінничан. Кого не візьми – всі зіграли на 6,5 бали і більше. Тому назвемо гравця, якого варто мотивувати на майбутнє: один із новачків «Ниви» Георгієв забив шикарний м’яч, роздавав розумні передачі та міг забивав ще. Він, Петрук, Борячук і навіть видалений Загорулько відіграли яскраво і видовищно.

 

Технічні дані

Нива (Вінниця) – Волинь-2 (Луцк) – 3:0

Голи: Петрук, 1, Георгіїв, 28, Загорулько, 70

Видалення: Загорулько, 85 – Мороз, 60 (повторні попередження)

Арбітр: Христина Козорог (Київська область)

 

Нива (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Попов, Хохлов, Борячук, Калітов, Петрук, Георгіев, Зеленевич, Маляренко, Загорулько.

Запасні: Карабін, Бондар, Осмоловський, Браславський, Білик, Підкуйко, Кучер, Федорук, Гемега.

Головний тренер: Володимир Циткін.

 

Волинь-2 (стартовий склад): Коркодим, Максимчук, Сасовський, Мороз, Кузнечиков, С.Кристін, Лучка, Чернов, Янчук, Теслюк, Гарсієв.

Запасні: Савченко, Уманець, Ольхович, Завадович.

Старший тренер: Альберт Шахов.

Частково використана інформація sportarena.com, фото прес-служби ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу