«Нива» поступилася «Поділлю» у доданий час

Після двох поразок поспіль у стартових турах вінницька «Нива» їхала у Хмельницький за перемогою. Палко підтримували її й присутні на матчі десятки вболівальників міста над Бугом.

Дебют гри пройшов за переваги господарів, які одразу прагнули взяти «бика за роги». «Нива» переважно грала от захисту. Лише на 30-й хвилині серйозно огризнулася: Артур Загорулько пробив під поперечину. І височенний голкіпер Андрій Федоренко із трудом перевів м’яча на кутовий.

Другий тайм, як і матч в цілому, став бенефісом нашого воротаря Максима Гурідова, який виконав низку вдалих сейвів і врятував після виходу віч-на-віч. На жаль, навіть він був безсилим допомогти «Ниві» на  59-й хвилині, коли Артем Гайдаш розстрілював ціль із близької відстані. 1:0.

«Холодний душ» посприяв нашій команді пожвавити атакувальні дії, на вістрі яких був форвард Ярослав Браславський. На 61-й хвилині він увірвався до карного майданчику, був збитий, але свисток арбітра мовчав.

Але вже через кілька хвилин Ярослав виконав небезпечний прорив по іншому флангу, правому. Він виконав чіткий простріл на 11-мсетрову позначку, який замкнув Артур Загорулько. Це дебютний гол Загорулька в офіційних матчах за нашу команду і взагалі перший гол «Ниви» в сезоні. 1:1!

На 75-й хвилині Артур Загорулько після передачі Дениса Долінського міг подвоювати рахунок. Але шкіряна куля після його пострілу по-зрадницьки «поцілувала» штангу і пішла за межі поля.

На фініші тайму «Поділля» притисло вінничан до воріт, і «Man of the Match» Максим Гурідов стрибав, як білка в колесі. Він відбив стільки ударів, скільки зазвичай буває в кількох іграх.

Гра потроху котилася до нічиєї. Арбітр додав до основної частини сім хвилин. Трохи дивно, адже серйозних пауз у матчі не було. Окрім періоду, коли різнокольоровий дим покрив поле, адже фани «Поділля» викинули фаєри на поле. І вже на доданих хвилинах господарі вирвали перемогу. М’яч із близької відстані добив у ціль Андрій Ліповуз. 2:1.

 

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу (друга ліга). 4 тур.

Хмельницький, стадіон «Поділля»

Арбітр: А. Кошура (Чернівці)

«Поділля» – «Нива» – 2:1(0:0)

«Поділля» (Хмельницький): 1.Федоренко Андрій (в), 3.Погорілий Владислав (33.Майко Олександр, 82 хв.), 10.Муляр Андрій, 2.Музичук Олександр 7.Морговський Ян (21.Опря Роман, 73 хв.), 49.Каверін Віталій 19.Зуєвич Сергій 9.Гайдаш Артем, 11.Шпікула Ярослав, 8.Ліповуз Андрій, 15.Охорончук Владислав.
Запасні: 35.Нестеренко Єгор, 5.Романюк Андрій, 6.Зощук Андрій, 99.Галета Артем, 4.Буценко Ярослав, 14.Воловик Олександр.
Головний тренер: Костишин Віталій
«Нива» (Вінниця): 99.Гурідов Максим (в) – 2.Виздрик Назар, 5.Попов Дмитро, 12.Федорук Деян, 6.Червінський Денис (20.Бондарчук Сергій, 46 хв.), 10.Брижчук Тимофій, 19.Долінський Денис, 93.Загорулько Артур (12.Брижчук Антон, 89 хв.), 25.Калітов Олександр, 11.Маляренко Ігор (34.Громок Денис, 64 хв.), 9.Браславський Ярослав.
Запасні: 1.Мукомел Леонід (в), 21.Кобенда Назар, 4.Подкуйко Давид, 17.Рогозін Андрій, 33.Гукасян Ашот.
Головний тренер: Нгаха Колінс

Голи: Гайдаш (59), Липовуз (90+3) – Загорулько (62)